ترند آناناس
هتل ترند آناناس وین اتریش

هتل ترند آناناس هتلی 4 ستاره و ایده آل در شهر وین است . این هتل تنها 2 کیلومتر با Vienna state opera ، یک کیلومتر تا raimand theatre ، 2 کیلومتر تا کلیسای جامع و graben و موزه ی آلبرتینا و 1.5 کیلومتر تا استادیوم معروف ارنست هیل فاصله دارد . اگر فرزندانتان همراهتان باشد میتوانید آنها را به باغ وحش معروف شهر که فقط 4کیلومتر با هتل فاصله دارد ببرید تا کلی خوش بگذرانند و سرگرم شوند . شما با اقامت در این هتل به امکانات حمل و نقل عمومی دسترسی مناسبی خواهید داشت . از این رو میتوانید با کمترین هزینه به سرتاسر شهر سفر کنید و لحظاتی خوش را در این شهر زیبا برای خود و همراهانتان رقم بزنید .

اتاق های هتل ترند آناناس

این هتل لوکس و بزرگ دارای 522 اتاق شیک و دنج است . اتاق هایی مجهز که بهترین ها را برای شما در خود جای داده . سشوار ، حوله ، روفرشی ، حمام به همراه وان ، سالن استراحت ، تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار ، سیستم سرمایش گرمایشی ، تهویه ی مطبوع ، رادیو ، ویلچر و ده ها امکانات ریز و درشت دیگر در این 522 اتاق به بهترین نحو جای داده شده .

امکانات رفاهی هتل ترند آناناس

امکانات و خدمات بیشماری برای استفاده ی میسافرین در جای جای این هتل گنجانده شده . امکاناتی مناسب که هر کدام به تنهایی یکی از ضرورات در سفر محسوب میشود . خدمات فکس و کپی ، صرافی ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات دربان ، خدمات نگهداری از کودکان ، پذیرش شبانه روزی و صدها خدمات دیگر از امکانات موجود در این هتل است .

امکانات تفریحی هتل ترند آناناس

وجود فضاهای شاد و مفرح در هتل از ضرورات برای هر توریست و مسافری محسوب میشود . هتل لوکس و شیک ترند آناناس امکانات تفریحی بسیاری را درون خودش گنجانده . از این امکانات میتوان به بار ، کلاب های شبانه ، باغ های سرسبز مناسب برای پیاده روی و ورزش صبحگاهی ، باشگاه تناسب اندام و صدها امکانات دیگر اشاره کرد .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

خدمات فکس و کپی ، صرافی ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات دربان ، خدمات نگهداری از کودکان ، پذیرش شبانه روزی ، سیستم سرمایشی گرمایشی ، تهویه ی مطبوع

خدمات

سشوار ، حوله ، روفرشی ، حمام به همراه وان ، سالن استراحت ، تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار ، سیستم سرمایش گرمایشی ، تهویه ی مطبوع ، رادیو ، ویلچر

امکانات ورزشی

باشگاه های ورزشی متعدد ، باشگاه های ورزشی متنوع ، سونا ، جکوزی ، آبگرم ، استخر

اینترنت

اینترنت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین