رویال ساووری لوزان
هتل رویال ساووری لوزان سوئیس

سوئیس کشوری زیبا و رویایی در قلب قاره ی اروپاست . کشوری سرشار از زیبایی با طبیعتی بکر و دل انگیز . سالیانه افراد بسیاری از نقاط مختلف جهان پا به این کشور زیبا میگذارند حال متناسب با این افراد باید اماکنی باشید که بتوانند اقامتی راحت و ایده آل را درش تجربه کنند . هتل 5 ستاره ی رویال ساووری لوزان در کشور سوئیس یکی از بهترین و لاکچری ترین هتل ها در کشور حیرت انگیز سوئیس است . کشوری سرشار از اماکنی که نظیرش را در هیچ جای دیگر نخواهید دید . پرسنل و کارمندان حرفه ای و کاربلد در این هتل به نحو احسنت به شما خدمت رسانی میکند و شما میتوانید در هر امری از آنها کمک بخواهید . این هتل در فاصله ی 100 متری ایستگاه راه آهن لوزان ، 400 متری grancy ، 1 کیلومتری riponne ، 200 متری jordits ، 500 متری موزه المپیک ، 13 کیلومتری باشگاه گلف و 50 کیلومتری فرودگاه بین المللی قرار گرفته . اگر به دنبال اقامتی لوکس و مدرن در کشور رویایی سوئیس هستید انتخاب این هتل انتخالی شایسته و ایده آل برایتان خواهد بود .

اتاق های هتل رویال ساووری لوزان

هتل 5ستاره و لاکچری رویال ساووری لوزان دارای 196 اتاق دنج و مناسب است . اتاق هایی مناسب از هر جهت . وجود تراس های اختصاصی در این اتاق ها توجه عده ی بسیاری را جلب کرده . شما میتوانید به میل خود صبحانه را در تراس اتاقتان میل کنید و از طبیعت و منظره ی مقابلتان نهایت لذت را ببرید . این اتاق ها به صورت روزانه سرویس میشود . پیشنهاد میکنیم اقامت در این اتاق های بینظیر را از دست ندهید . اماکن مجزا برای سیگار ، سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ، تهویه ی مطبوع ، خدمات اتاق به صورت وی آی پی ، مینی بار ، تراس اختصاصی ، سرویس بهداشتی پاکیزه ، سرویس حمام به همراه سشوار و حوله از امکاناتی است که در همه ی اتاق ها یافت میشود .

خدمات رفاهی هتل رویال ساووری لوزان

امکانات تفریحی فراوان ، اتاق های دنج و لوکس ، اینترنت رایگان ، پارکینگ امن ، صرافی ، پرسنل و خدمه های کار بلد و حرفه ای مسلط به چندین زبان زنده ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات نگهداری از کودکان ، خدمات دربان ، خدمات دربان ، پذیرش شبانه روزی و صندوق امانات امن بخشی کوچک از امکانات موجود در هتل لاکچری رویال ساووری لوزان در سوئیس است .

امکانات تفریحی هتل ساووری لوزان

وجود امکانات تفریحی در یک هتل از ویژگی های برجسته و نشاط آور آن هتل محسوب میشود . هتل 5ستاره ی رویال ساووری لوزان از آن دسته هتل هاییست که با ایجاد امکانات مفرح و شاد فراوان رضایت تمامی مسافرینش را جلب کرده . امکانات سونا و جکوزی ، خدمات ماساژ ، سالن های ورزشی متنوع ، حمام آب گرم و ده ها امکانات با نشاط و مفرح دیگر در این هتل انتظار شما را میکشد .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

اماکن مجزا برای سیگار ، سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ، تهویه ی مطبوع ، خدمات اتاق به صورت وی آی پی ، مینی بار ، تراس اختصاصی ، سرویس بهداشتی پاکیزه ، سرویس حمام به همراه سشوار و حوله

خدمات

امکانات تفریحی فراوان ، اتاق های دنج و لوکس ، اینترنت رایگان ، پارکینگ امن ، صرافی ، پرسنل و خدمه های کار بلد و حرفه ای مسلط به چندین زبان زنده ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، خدمات نگهداری از کودکان ، خدمات دربان ، خدمات دربان ، پذیرش شبانه روزی و صندوق امانات امن

امکانات ورزشی

امکانات سونا و جکوزی ، خدمات ماساژ ، سالن های ورزشی متنوع ، حمام آب گرم ، استخر ، باشگاه های ورزشی متنوع

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین