لارس پارک
هتل لارس پارک استانبول

استانبول شهری زیبا در کشور ترکیه است که امروزه مقصد بسیاری از گردشگران وتوریستان محسوب میشود . استانبول دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است . به طور قطع میتوان گفت شما در سفر به این شهر زیبا به هیچ وجه نباید نگران محل اقامت خود باشید . زیرا در هر دو قسمت شهر هتل هایی لوکس و مناسب قرار گرفته که با امکاناتی کامل آماده اند بهترین ها را برای شما رقم بزنند . هتل 4 ستاره لارس پارک یکی از بهترین هتل هایی است که هم از نظر قیمت مقرون به صرفه است و م از نظر امکانات کیفیت لازم را دارد . از طرفی از موقعیت مکانی منحصر به فرد آن نیز نباید غافل ماند ، این هتل در فاصله ی 235 متری میدان تکسیم قرار گرفته و شما از آنجا به هر جای شهر که بخواهید میتوانید بروید . اگر نگاهی به قدمت این هتل بیندازید میبینید که چندان جدید نیست چرا که در سال 2013 به صورت کامل نیز بازسازی شده و نمایی زیبا و جدید به خود گرفته . هتل 4 ستاره ی لارس پارک از معدود هتل هایی است که تا امروز توانسته توجه عده ای بیشمار را به خودش جلب کند . اگر در شهر استانبول به دنبال اقامت مقرون به صرفه و ایده آل هستید اقامت در این هتل را در اولویت قرار دهید .

امکانات رفاهی هتل لارس پارک

داشتن پرسنل صمیمی و خوش برخورد از بهترین دلایلی است که توریستان را به خود جذب میکند . پرسنل هتل میتوانند به چند زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی صحبت کنند . از دیگر خدمات این هتل میتوان به تراسنفر فرودگاهی ، گشت شهری ، پذیرش شبانه روزی ، صرافی ، سالن کنفرانس مجهز ، آسانسور ، خدمات کپی و فکس ، امکانات ویژه ی معلولین و کم توانان و پارکینگ رایگان اشاره کرد .

امکانات تفریحی هتل لارس پارک

امکانات تفریحی ویژه ای در این هتل 4 ستاره تعبیه شده تا مسافرین از اقامت خود در این هتل لذت ببرند . از جمله این امکانات تفریحی میتوان به سونا ، باشگاه ورزشی ، استخر سرپوشیده ، خدمات ماساژ ، اسپا ، حمام ترکی و صدها امکانات دیگر اشاره کرد .

امکانات اتاق های هتل لارس پارک

این هتل 4 ستاره دارای 164 اتاق است که به صورت اتاق های استاندارد اتاق های وی آی پی ، اتاق های لوکس و سوئیت عروس میباشد . تمامی اتاق ها در هتل دارای سرویس نظافت ، حمام ، مینی بار ، سشوار ، مبلمان عالی ، نورگیر ، تهویه ، ماهواره و تلویزیون است ، البته لازم به ذکر است ساعت تخلیه و تحویل اتاق ساعت 12 و 14 است . پیشنهاد میکنیم اقامت راحت و مرفه در این اتاق ها را از دست ندهید .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

پرسنل هتل میتوانند به چند زبان انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی صحبت کنند .
از دیگر خدمات این هتل میتوان به تراسنفر فرودگاهی ، گشت شهری ، پذیرش شبانه روزی ، صرافی ، سالن کنفرانس مجهز ، آسانسور ، خدمات کپی و فکس ، امکانات ویژه ی معلولین و کم توانان و پارکینگ

خدمات

سرویس نظافت ، حمام ، مینی بار ، سشوار ، مبلمان عالی ، نورگیر ، تهویه ، ماهواره و تلویزیون ، سیستم سرمایش گرمایش ، تهویه ی مطبوع

امکانات ورزشی

سونا ، باشگاه ورزشی ، استخر سرپوشیده ، خدمات ماساژ ، اسپا ، حمام ترکی

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین