لانگ بیچ گاردن
هتل لانگ بیچ گاردن تایلند

هتل لانگ بیچ گاردن هتلی 4 ستاره در کشور زیبای تایلند است . این هتل با نمایی زیبا و طراحی داخلی منحصر به فرد توجه عده ی بیشماری را به خودش جلب کرده . پرسنل و کارمندان در این هتل ایده آل 4 ستاره به بهترین نحو به مسافرین خدمت رسانی میکنند . شما میتوانید با یک پیاده روی با کمتر از 5 دقیقه خودتان را به اسکله ی حیرت انگیز سالادان برسانید . پیشنهاد میکنیم در سفر به تایلند اگر به دنبال اقامتی مقرون به صرفه و ایده آل هستید اقامت در هتل لانگ بیچ گاردن را در اولویت قرار دهید .

اتاق های هتل لانگ بیچ گاردن

هتل 3ستاره و مقرون به صرفه ی لانگ بیچ گاردن دارای 37 واحد شیک و دنج است . اتاق هایی با امکاناتی مناسب و ضروری !! شما هر آنچه بخواهید را در این هتل در دسترس خواهید داشت . تلویزیون ، ماهواره ، اینترنت رایگان ، مینی بار ، یخچال ، سرویس بهداشتی ، حمام ، تهویه و سیستم سرمایشی گرمایشی از امکاناتی است که در این اتاق ها در اختیار خواهید داشت .

امکانات تفریحی هتل لانگ بیچ گاردن

وجود امکانات تفریحی در هر هتل از ضرورات محسوب میشود . هتل های 4 ستاره معمولا کمتر ، از این فضاهای تفریحی در خودشان دارند اما هتل لانگ بیچ چالت از آن دسته هتل هاییست که امکاناتی نظیر دوچرخه سواری ، سالن بیلیارد و بولینگ ، دارت ، قایق رانی ، اینترنت رایگان ، ماهیگیری و ده ها امکانات مفرح دیگر را در خودش جای داده .

امکانات رفاهی هتل لانگ بیچ گاردن

امکانات و خدمات ویژه ی فراوانی در این هتل 4 ستاره برای رفاه جال مسافرین قرار گرفته . پیشنهاد میکنیم فرصت استفاده از این امکانات را از دست ندهید . شما میتوانید با هزینه ای مقرون به صرفه و مناسب از این امکانات استفاده کنید . پاکینگ امن رایگان ، اینترنت رایگان ، سیستم تهویه ، لابی ، اتاق های دنج ، امکانات مفرح و شاد فراوان ، امکان دسترسی به اماکن مهم و صدها امکانات دیگر برای استفاده ی مسافرین در این هتل قرار گرفته .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

تلویزیون ، ماهواره ، اینترنت رایگان ، مینی بار ، یخچال ، سرویس بهداشتی ، حمام ، تهویه و سیستم سرمایشی گرمایشی

خدمات

پاکینگ امن رایگان ، اینترنت رایگان ، سیستم تهویه ، لابی ، اتاق های دنج ، امکانات مفرح و شاد فراوان ، امکان دسترسی به اماکن مهم ، سیستم سرمایشی گرمایشی

امکانات ورزشی

دوچرخه سواری ، سالن بیلیارد و بولینگ ، سالن های ورزشی متعدد ، باشگاه های ورزشی ، استخر مناسب شنا

اینترنت
ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین