هتل اکسترا زوریخ
هتل اکسترا زوریخ

زوریخ شهری بسیار زیبا و دیدنی در کشور رویایی سوئیس است . شهری که همه از آن به عنوان مهد تمدن و موسیقی یاد میکنند . لذت بخش ترین کار در این شهر قدم زدن یمان بناهای تاریخی و قدیمی آن است که به یاد ماندنی ترین لحظات را برایتان رقم خواهد زد .
ما در این مقاله به یکی از بهترین هتل های این شهر اشاره خواهیم کرد .
هتل 3 ستاره ی اکسترا زوریخ یکی از منحصر به فرد ترین هتل های شهر زیبای زوریخ است که در 9 کیلومتری فوردگاه قرار گرفته . هتلی ایده آل با امکاناتی بینظیر و هزینه هایی استثنایی !! اگر میخواهید اقامتی ارزان و مقرون به صرفه را در شهر زیبای زوریخ تجربه کنید اقامت در هتل 3 ستاره ی اکسترا زوریخ را در اولویت قرار دهید .

امکانات رفاهی هتل اکسترا زوریخ

این هتل 3 ستاره سعی بر آن داشته که خدماتی بالا رتبه و مناسب را در اختیار میهمانان قرار دهد . امکاناتی همچون خدمات خشکشویی ، خدمات اتوشویی ، خدمات فکس و کپی ، پارکینگ رایگان امن ، اینترنت رایگان ، آسانسور ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، صرافی ، میز تور ، پذیرش شبانه روزی ، کارمندان و پرسنل مجرب و حرفه ای و خدمات گشت درون شهری را در اختیار میهمانان قرار میدهد .

امکانات اتاق های هتل اکسترا زوریخ

اتاق های این هتل 3 ستاره به صورت اتاق های 3 نفره ، اتاق های 2 نفره و اتاق های 1 نفره تقسیم بندی شده است . حمام ، سرویس بهداشتی ، سشوار ، حمام ، تلفن ، تلویزیون ، ماهواره ، یخچال ، مینی بار و آب معدنی از امکانات موجود در این اتاق هاست .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

خدمات خشکشویی ، خدمات اتوشویی ، خدمات فکس و کپی ، پارکینگ رایگان امن ، اینترنت رایگان ، آسانسور ، امکانات ویژه جهت اجاره ی اتومبیل ، صرافی ، میز تور ، پذیرش شبانه روزی ، کارمندان و پرسنل مجرب و حرفه ای و خدمات گشت درون شهری

خدمات

حمام ، سرویس بهداشتی ، سشوار ، حمام ، تلفن ، تلویزیون ، ماهواره ، یخچال ، مینی بار و آب معدنی

امکانات ورزشی

-

اینترنت

وای فای رایگان

ساعت ورود ۱۴
ساعت خروج ۱۲
رزرواسیون آنلاین