هتل ماریوت تفلیس
هتل ماریوت تفلیس

تفلیس شهری زیبا و دیدنی در گرجستان که پایتخت این شهر هم به شما می آید و سالیانه توریستان و گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند و آن هم به دلیل فرهنگ غنی و آثار تاریخی آن است که به وفور دیده میشود . شما در این شهر نباید نگران محل اقامت خود باشید زیرا هتل های لوکس و مجلل و همچنین هتل های 5 ستاره ی مجهزی وجود دارد که میتوانید در آن اقامتی راحت را داشته باشید . در این مقاله یک هتل لوکس را به شما معرفی میکنیم که آن هتل 5 ستاره ماریوت است . ابن هتل لوکس و زیبا که در 100 متری کلیسای کاثوتی قرار گرفته و از نظر موقعیت مکانی در محل مناسبی نیز قرار گرفته و همین امر یکی از مزایای این هتل که دسترسی مناسب و راحتی از سرتاسر شهر به مشا میدهد . هتل ماریوت تفلیسدر 200 متری پارلمان و 600 متری میدان آزادی قرار گرفته و حتی تا سالن اپرا و موزه ی هنر نیز 5 دقیقه پیاده روی دارد . همین مزایا موجب شده محبوبیت خاصی میان توریستان و گردشگران داشته باشد .

امکانات رفاهی هتل ماریوت

از جمله امکانات رفاهی در این هتل میتوان به پذیرش شبانه روزی ، اینترنت رایگان ، خدمات ارزی ، مرکز تجارت و فرودگاه های مخصوص خرید سوغات ، خدمات شاتل ، روزنامه ، ممنوعیت سیگار ، صندوق امانات ، پرسنل مسلط به زبان های مختلف ، خدمات شبانه روزی اتاق و پارکینگ رایگان اشاره کرد .

امکانات تفریحی هتل ماریوت

یکی از بهترین مراکز تناسب اندام در این هتل قرار گرفته . در کنار آن میتوان به استخر سرپوشیده ، استخر سرباز ، خدمات ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات اسپا ، گلف و زمین های ورزشی متنوع اشاره کرد . از آنجایی که این هتل 5 ستاره است میتواند خدمات عالی با سطح کیفیت مناسب را به مراجعین ارائه دهد .

امکانات اتاق های هتل ماریوت

این هتل زیبا و مجلل دارای 127 اتاق است که در 7 طبقه قرار گرفته . طراحی و دکور این اتاق به سبک کلاسیک است و دارای امکاناتی مانند تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار ، سشوار ، تلفن ، سرویس چای و قهوه ، حمام به همراه وان و دوش ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب است . دسته بندی اتاق های این هتل 5 ستاره به صورت اتاق دابل یا توئین ، توئین لوکس ، اتاق توئین سوپریور میباشد .

رستوران ها و کافه های هتل ماریوت

این هتل یک رستوران زیبا به نام پارناس را در خود جای داده که یک رستوران به نام و مطرح در زمینه ی سرو غذاهای بین المللی است و انواع نوشیدنی و غذا و خوراک ها را برای شما سرو میکند با بالاترنی سطح کیفیت . همچنینی برای خوردن خوراک ها و شیرینی های سبک تر به لانج و بار میتوانید بروید .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

تلویزیون ، ماهواره ، مینی بار ، سشوار ، تلفن ، سرویس چای و قهوه ، حمام به همراه وان و دوش ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی گرمایشی

خدمات

پذیرش شبانه روزی ، اینترنت رایگان ، خدمات ارزی ، مرکز تجارت و فرودگاه های مخصوص خرید سوغات ، خدمات شاتل ، روزنامه ، ممنوعیت سیگار ، صندوق امانات ، پرسنل مسلط به زبان های مختلف ، خدمات شبانه روزی اتاق و پارکینگ رایگان

امکانات ورزشی

استخر سرپوشیده ، استخر سرباز ، خدمات ماساژ ، حمام ترکی ، خدمات اسپا ، گلف و زمین های ورزشی متنوع

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین