هتل گرند کیش




هتل گراند کیش

کیش جزیره ای با مساحت 91 کیلومتر مربع در آب های مواج و نبلگون خلیج همیشه فارس است . جزیره ای زیبا و دیدنی که با اماکنی خارق العاده از شما میزبانی میکند . ما در این مقاله قصد معرفی یکی از بهترین هتل های 4 ستاره ی جزیره را داریم .

هتل 4 ستاره ی گراند در سال 1388 در موقعیتی منحصر به فرد ساخته و افتتاح شد . این هتل بزرگ دسترسی مناسبی از سرتاسر شهر به ما خواهد داد و همین امر سبب شده توجه توریستان و مسافرین فراوانی جلب شود . یکی از مزایای هتل هم جواری با دریاست .
شما میتوانید هنگام صبح یا هر زمان دیگری که دلتان بخواهد به ساحل بروید و از هوای مطبوع آن نهایت لذت را ببرید .

اتاق های هتل گراند

هتل گراند هتلی ایده آل و مقرون به صرفه است که 60 واحد شیک و مناسب را درون خود گنجانده . اتاق ها به صورت دو تخته ی دبل ، دو تخته ی توئین ، سه تخته و چهار تخته در اختیار مسافرین قرار میگیرد .
 تمامی اتاق های هتل مجهز به امکاناتی از جمله حمام ، سرویس بهداشتی ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایشی ، نظاقت روزانه ، خدمات شیانه روزی ، اینترنت پرسرعت ، تلویزیون ،ماهواره و تلفن است .

امکانات هتل گراند

هتل 4 ستاره ی گراند هتلی ایده آل و مناسب است . هتلی با امکانات وسیع .
پارکینگ ، اینترنت پرسرعت رایگان ، اتاق های تمیز و جادار ، کافه ، سفره خانه های سنتی ، رستوران با ظرفیت 60 نفر ، تهویه ی مطبوع ، سیستم اعلام حریق ، سیستم سرمایشی مناسب ، سالن کنفرانس ، خدمات خشکشویی و صدها امکانات دیگر در این هتل در اختیار مسافرین قرار میگیرد .
پیشنهاد میکنیم در سفر به جزیره ی زیبای کیش اقامت در هتل مقرون به صرفه و 4 ستاره ی گراند را در اولولیت قرار دهید . ما این اطمینان را به شما میدهیم که روزها و لحظاتی خوش و به یادماندنی را در این هتل سپری کنید . 

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

تور کیش نوروز ۹۹ (هتل گرند)

B.B ۱,۷۷۰,۰۰۰ تومان ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان ۹۰۰,۰۰۰ تومان ۳ شب و ۴ روز
کیش ایر
از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۸

تور کیش ۱۶ اسفند ۹۸

B.B ۸۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان ۸۸۰,۰۰۰ تومان ۴۱۰,۰۰۰ تومان ۴ شب و ۵ روز
زاگرس
از تاریخ ۱۶ اسفند ۹۸

امکانات هتل

امکانات عمومی

حمام ، سرویس بهداشتی ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایشی ، نظاقت روزانه ، خدمات شیانه روزی ، اینترنت پرسرعت ، تلویزیون ،ماهواره و تلفن

خدمات

پارکینگ ، اینترنت پرسرعت رایگان ، اتاق های تمیز و جادار ، کافه ، سفره خانه های سنتی ، رستوران با ظرفیت 60 نفر ، تهویه ی مطبوع ، سیستم اعلام حریق ، سیستم سرمایشی مناسب ، سالن کنفرانس ، خدمات خشکشویی

امکانات ورزشی

-

اینترنت

وای فای پرسرعت

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین