هتل گرند کیش
هتل گراند کیش

کیش جزیره ای با مساحت 91 کیلومتر مربع در آب های مواج و نبلگون خلیج همیشه فارس است . جزیره ای زیبا و دیدنی که با اماکنی خارق العاده از شما میزبانی میکند . ما در این مقاله قصد معرفی یکی از بهترین هتل های 4 ستاره ی جزیره را داریم .

هتل 4 ستاره ی گراند در سال 1388 در موقعیتی منحصر به فرد ساخته و افتتاح شد . این هتل بزرگ دسترسی مناسبی از سرتاسر شهر به ما خواهد داد و همین امر سبب شده توجه توریستان و مسافرین فراوانی جلب شود . یکی از مزایای هتل هم جواری با دریاست .
شما میتوانید هنگام صبح یا هر زمان دیگری که دلتان بخواهد به ساحل بروید و از هوای مطبوع آن نهایت لذت را ببرید .

اتاق های هتل گراند

هتل گراند هتلی ایده آل و مقرون به صرفه است که 60 واحد شیک و مناسب را درون خود گنجانده . اتاق ها به صورت دو تخته ی دبل ، دو تخته ی توئین ، سه تخته و چهار تخته در اختیار مسافرین قرار میگیرد .
 تمامی اتاق های هتل مجهز به امکاناتی از جمله حمام ، سرویس بهداشتی ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایشی ، نظاقت روزانه ، خدمات شیانه روزی ، اینترنت پرسرعت ، تلویزیون ،ماهواره و تلفن است .

امکانات هتل گراند

هتل 4 ستاره ی گراند هتلی ایده آل و مناسب است . هتلی با امکانات وسیع .
پارکینگ ، اینترنت پرسرعت رایگان ، اتاق های تمیز و جادار ، کافه ، سفره خانه های سنتی ، رستوران با ظرفیت 60 نفر ، تهویه ی مطبوع ، سیستم اعلام حریق ، سیستم سرمایشی مناسب ، سالن کنفرانس ، خدمات خشکشویی و صدها امکانات دیگر در این هتل در اختیار مسافرین قرار میگیرد .
پیشنهاد میکنیم در سفر به جزیره ی زیبای کیش اقامت در هتل مقرون به صرفه و 4 ستاره ی گراند را در اولولیت قرار دهید . ما این اطمینان را به شما میدهیم که روزها و لحظاتی خوش و به یادماندنی را در این هتل سپری کنید . 

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

تور کیش ۳ بهمن ۹۸

B.B ۸۷۵,۰۰۰ تومان ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان ۸۷۰,۰۰۰ تومان ۵۱۵,۰۰۰ تومان ۳ شب و ۴ روز
زاگرس
از تاریخ ۳ بهمن ۹۸

تور کیش ۵ و ۶ بهمن ۹۸

B.B ۸۲۰,۰۰۰ تومان ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان ۸۲۰,۰۰۰ تومان ۴۳۰,۰۰۰ تومان ۳ شب و ۴ روز
زاگرس
از تاریخ ۵ بهمن ۹۸

تور کیش ۴ بهمن ۹۸

B.B ۹۴۰,۰۰۰ تومان ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۹۳۰,۰۰۰ تومان ۴۰۰,۰۰۰ تومان ۴ شب و ۵ روز
زاگرس
از تاریخ ۴ بهمن ۹۸

امکانات هتل

امکانات عمومی

حمام ، سرویس بهداشتی ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایشی ، نظاقت روزانه ، خدمات شیانه روزی ، اینترنت پرسرعت ، تلویزیون ،ماهواره و تلفن

خدمات

پارکینگ ، اینترنت پرسرعت رایگان ، اتاق های تمیز و جادار ، کافه ، سفره خانه های سنتی ، رستوران با ظرفیت 60 نفر ، تهویه ی مطبوع ، سیستم اعلام حریق ، سیستم سرمایشی مناسب ، سالن کنفرانس ، خدمات خشکشویی

امکانات ورزشی

-

اینترنت

وای فای پرسرعت

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین