هتل The Plaza استانبول
هتل دپلازا استانبول

استانبول شهری پر از هتل های لوکس است که قطعا انتخاب یکی از آنها کار بسیار دشواری خواهد بود . هتل 5 ستاره دپلازا یکی از این هتل هاست که با موقعیت مکانی منحصر به فردش توجه عده ی بسیاری را به خودش جلب کرده . این هتل در فاصله ی 10 دقیقه ای میدان تکسیم قرار گرفته و تنها چند قدم تا ایستگاه مترو فاصله دارد . از آنجایی که حمل و نقل در استانبول بسیار گران است وجود ایستگاه اتوبوس یا مترو در نزدیکی هتل بسیار حائز اهمیت است . شما با اقامت در این هتل به اماکن مهمی نظیر مسجد آبی ، کاخ توپکاپی ، مسجد ایاصوفیه ، بازار بزرگ و کاخ دلماباغچه دسترسی مناسب خواهید داشت . اگر میخواهید اقامتی راحت و منحصر به فرد را در استانبول تجربه کنید هتل دپلازا انتخابی شایسته خواهد بود .

اتاق های هتل دپلازا

هتل 5 ستاره ی دپلازا دارای 244 اتاق شیک است . اتاق هایی وسیع ، بزرگ و جادار . شما به هر بهانه ای که به استانبول سفر کرده باشید اتاق های مجهز این هتل به خوبی از شما میزبانی خواهد کرد .
اتاق ها در هتل بین طبقه ی 2 تا 14 قرار گرفته . اتاق های شیک که مجهز به امکاناتی از جمله حمام به همراه دوش و سشوار ، تلفن ، تلویزیون ، ماهواره ، اینترنت رایگان پرسرعت ، مینی بار ، سرویس چای و قهوه ، اتو ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب است .

امکانات رفاهی هتل دپلازا

این هتل لوکس و لاکچری همچون دیگر رقبا امکاناتی ویژه را با کیفیتی خارق العاده در اختیار مسافرینش قرار داده !!! از این امکانات میتوان به پذیرش شبانه روزی ، لابی ، آسانسور ، رختکن ، صرافی ، سالن زیبایی ، کافه ، رستوران ، امکانات ویژه جهت برگزاری ملاقات و کنفرانس های کاری ، اینترنت رایگان پرسرعت ، خدمات خشکشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، تهویه ی مناسب ، اتاق های شیک و خدمات 24 ساعته اشاره کرد .

امکانات تفریحی هتل دپلازا

وجود امکانات تفریحی و محیط های شاد و صمیمی در هتل 5 ستاره ی دپلازا بسیار مورد توجه قرار گرفته . شما میتوانید با اقامت در این هتل از امکاناتی همچون استخر سرپوشیده برای شنا ، سالن بدنسازی مجهز ، سونا ، جکوزی ، استخر سرباز مناسب حمام آفتاب و خدمات ماساژ استفاده کنید .

رستوران های هتل دپلازا

بام هتل مکانی دنج است برای خوردن غذا چرا که رستوران هایی شیک و لوکس درش جای گرفته و همین امر سبب شده طیف وسیعی از مسافرین آن را برای صرف نهار و شام انتخاب کنند .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

حمام به همراه دوش و سشوار ، تلفن ، تلویزیون ، ماهواره ، اینترنت رایگان پرسرعت ، مینی بار ، سرویس چای و قهوه ، اتو ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب

خدمات

پذیرش شبانه روزی ، لابی ، آسانسور ، رختکن ، صرافی ، سالن زیبایی ، کافه ، رستوران ، امکانات ویژه جهت برگزاری ملاقات و کنفرانس های کاری ، اینترنت رایگان پرسرعت ، خدمات خشکشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، تهویه ی مناسب ، اتاق های شیک و خدمات 24 ساعته

امکانات ورزشی

استخر سرپوشیده برای شنا ، سالن بدنسازی مجهز ، سونا ، جکوزی ، استخر سرباز مناسب حمام آفتاب و خدمات ماساژ

اینترنت

وای فای رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین