وین بلودر
هتل وین بلودر اتریش

اتریش کشوری زیباست که پایتخت آن مهد موسیقی جهانیان است . کشوری سرشار از زیبایی با طبیعتی بکر و دست نخورده !! وین پایتخت این کشور حیرت انگیز از بهترین و شلوغ ترین شهرهایش محسوب میشود . هزاران هزار نفر طی سال پا به این کشور زیبا میگذارند و لحظاتی تکرار نشدنی را در آن تجربه میکنند . یکی از هتل هایی که با امکاناتی ایده آل از شما در این کشور میزبانی میکند هتل وین بلودر است . یکی از هتل هایی که با امکاناتی ایده آل از شما میزبانی میکند هتل وین بلودر است . هتلی در منطقه ی دیپلماتیک شهر که در واقع در نزدیکی بلوار palaste قرار گرفته . دسترسی راحت به ایستگاه قطار و تراموا به راحتی از این هتل امکان پذیر است . شما میتوانید در کمترین زمان ممکن به هر جای شهر که میخواهید سفر کنید . پرسنل و کارمندان در این هتل به هر زبانی که باشید با آن زبان با شما صحبت خواهند کرد و همین امر بسیار حائز اهمیت است چرا که به راحتی میتوانید رد هر امری سوال بپرسید و از آن ها کمک بخواهید .

اتاق های هتل وین بلودر

این هتل دارای اتاق هایی راحت و آرام است . اتاق هایی دنجبا امکانات به روز و تجهیز شده . طراحی این اتاق ها به قدری زیباست که نظر هر بیننده ای را در همان نگاه اول جلب میکند . سقف های بلند با پنجره های بزرگ سرتاسری جلوه ای خارق العاده به اتاق بخشیده . مناظر بسیار زیبایی را میتوانید از پنجره های این اتاق ها تماشا کنید . شما میتوانید صبحانه تان را به میل خود در اتاق تان بخورید و لذت ببرید . این اتاق ها به صورت اتاق یک نفره ی استاندارد ، اتاق دو نفره ی استاندارد و اتاق دو نفره ی سوپریور تقسیم بندی شده اند .

امکانات تفریحی هتل وین بلودر

شما در این هتل میتوانید از امکاناتی نظیر سونا ، حمام بخار ، سالن بدنسازی مجهز به بهترین امکانات روز دنیا ، اتاق آرامش و اتاق سلامت استفاده کنید و لحظاتی خوش را برای خودتان رقم بزنید .

امکانات رفاهی هتل وین بلودر

این هتل از آن دسته هتل هاییست که در هیچ امری از رقبای هم رده اش عقب نمانده . امکاناتی که در این هتل در اختیارتان قرار میگیرد هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت بسیار مناسب و ایده آل است . خدمات فکس و کپی ، دستگاه وندینگ ( نوشیدنی و تنقلات ) ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایش گرمایشی مناسب ، فروشگاه های مختص خرید نوشیدنی ، امکانات ویژه ی معلولین ، روزنامه ی رایگان ، سرویس روزانه ی اتاق ، پارکینگ اختصاصی ، خدمات پذیراش به صورت 24 ساعته ، سرویس شست و شوی لباس ها و رستوران ها و کافه های ایده آل تنها بخشی از امکانات موجود در این هتل است . از بهترین و برترین این ویژگی ها میتوانیم به این موضوع اشاره کنیم که حیوانات خانگی تان میتوانند به همراه شما سفر کنند و در هتل و هر جای دیگر با شما خوش بگذرانند .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

-

خدمات

خدمات فکس و کپی ، دستگاه وندینگ ( نوشیدنی و تنقلات ) ، تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایش گرمایشی مناسب ، فروشگاه های مختص خرید نوشیدنی ، امکانات ویژه ی معلولین ، روزنامه ی رایگان ، سرویس روزانه ی اتاق ، پارکینگ اختصاصی ، خدمات پذیراش به صورت 24 ساعته ، سرویس شست و شوی لباس ها و رستوران ها و کافه ها

امکانات ورزشی

سونا ، حمام بخار ، سالن بدنسازی ، اتاق آرامش و اتاق سلامت ، استخر مناسب شنا

اینترنت

اینترنت پرسرعت رایگان

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین