وین هابتانهف
هتل وین هابتانهف اتریش

جمهوری اتریش از کشورهای غربی اروپا محسوب میشود که وین بزرگترین و پررفت آمدترین شهر آن است . اتریش از سمت شمال با کشورهای آلمان و جمهوری چک ، از سمت شرق با کشورهای اسلوواکی و مجارستان ، از سمت جنوب با کشورهای ایتالیا و اسلوونی و از سمت غرب با کشورهای سوئیس و لیختنشتاین همسایه است . این کشور همچون الماسی است که در قلب اروپا توجه عده ی بیشماری را به سمت خودش جلب کرده . سالیانه سیل عظیمی از جمعیت وارد این کشور میشوند . جال باید متناسب با این افراد هتل هایی باشد که مسافرین بتوانند اقامتی آرام و خوش را در آن تجربه کنند . هتل 4ستاره ی وین هابتانهف هتلی ایده آۀ و مقرون به صرفه در این کشور است . هتلی که در مقایسه با هتل های هم رده اش امکانات بسیار مناسب را به شما ارائه میدهد . این هتل در فاصله ی 800 متری کاخ بلودره ، 2 کیلومتری سالن اپرا و استاد پارک و 15 کیلومتری فرودگاه بین المللی وین قرار گرفته . پرسنل و کارمندان این هتل به صورت حرفه ای با مسافرین خدمت رسانی میکند . اگر به دنبال اقامتی راحت و ایده آل هستید و هزینه ها نیز برایتان مهم است انتخاب هتل 4ستاره ی وین هابتنهف انتخابی شایسته برایتان خواهد بود .

اتاق های هتل وین هابتنهف

اتاق های این هتل به صورت بسیار زیبایی دیزاین شده . طراحی این اتاق ها بسیار حرفه ای است و قطعا در نگاه اول متوجه آن خواهید شد . همه ی اتاق ها در این هتل مجهز به بهترین امکانات روز دنیاست . ماهواره ، تلویزیون ، حمام ، سرویس بهداشتی ، لوازم بهداشتی ، حوله ، سشوار ، روفرشی ، مینی بار و ده ها امکانات دیگر در این اتاق ها برای استفاده ی مسافرین گنجانده شده .

امکانات رفاهی هتل وین هابتنهاف

سالن مجالس و کنفرانس از برجسته ترین امکانات در این اتاق هاست . اگر به قصد کار و تجارت وارد این کشور شده اید میتوانید کنفرانس ها و ملاقات های مهم تان را در این سالن ها برگزار کنید . این سالن ها مجهز به بهترین امکانات است . قطعا قراری استاندارد و به یاد ماندنی برایتان خواهد بود . ترانسفر فرودگاهی ، رستوران ، آسانسور ، خدمات خشکشویی و شست و شوی لباس ، صندوق امانات امن ، مینی بار و پارکینگ رایگان بخشی از امکانات این هتل است .

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

ماهواره ، تلویزیون ، حمام ، سرویس بهداشتی ، لوازم بهداشتی ، حوله ، سشوار ، روفرشی ، مینی بار

خدمات

ترانسفر فرودگاهی ، رستوران ، آسانسور ، خدمات خشکشویی و شست و شوی لباس ، صندوق امانات امن ، مینی بار و پارکینگ رایگان

امکانات ورزشی

باشگاه ورزشی ، استخر ، سونا ، جکوزی

اینترنت

وای فای رایگان پرسرعت

ساعت ورود ۱۲
ساعت خروج ۱۴
رزرواسیون آنلاین