کانتیننت کرون پالاس
هتل کانتینت کرون پالاس تفلیس

تفلیس شهری زیبا و دیدنی در گرجستان است که پایتخت این کشور نیز محسوب میشود و اگر ساعت ها وقت برای دیدن این شهر بگذارید باز هم کم خواهد بود . ما در این مقاله به یکی از بهترین هتل های شهر تفلیس اشاره خواهیم کرد . هتل 4 ستاره ی کانتینت کرون پالاس هتلی است که در فاصله ی 3 کیلومتری میدان فریدم و 16 کیلومتری فرودگاه بین المللی . این هتل از هر نظر بهترین امکانات را در اختیار میهمانانش قرار خواهد داد . اگر به دنبال هتلی ایده آل و مقرون به صرفه هستید فرصت اقامت در این هتل را از دست ندهید . از دیگر ویژگی های هتل کانتینت کرون پالاس میتوان به پرسنل و کارمندان مجربش اشاره کرد که در هر امری بهترین دوست و راهنما برایتان خواهد بود .

امکانات اتاق های هتل کانتینت کرون پالاس

اتاق های این هتل دارای امکاناتی مناسب در سطح خودش است . هر یک از این اتاق ها در هتل دارای تلویزیون ، ماهواره ، تلفن ، یخچال ، سرویس قهوه و چای ، میز کار ، صندوق امانات امن ، تهویه ی مناسب ، حمام های مجهز ، سرویس بهداشتی پاکیزه ، مبلمان شیک و سیستم سرمایش گرمایش مناسب است .

امکانات رفاهی هتل کانتینت کرون پالاس

در این هتل سعی بر آن شده تا بتوانند اقامتی رویایی را برای شما رقم بزنند . از امکانات برجسته ی این هتل میتوان پذیرش شبانه روزی ، پرسنل کاربلد و حرفه ای ، روزنامه ی رایگان ، سالن کنفرانس ، پارکینگ رایگان ، لابی شیک ، اینترنت رایگان ، اتاق ملاقات ، آسانسور ، اتاق مجزا برای افراد سیگاری ، امکانات ویژه ی معلولین و ناتوانان ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت درون شهری ، میزتور ، سیستم سرمایشی گرمایشی ، تهویه ی مطبوع و اتاق های جادار اشاره کرد .

امکانات تفریحی هتل کانتینت کرون پالاس

این هتل شامل امکاناتی برای گشت و تفریح است . استخر ، سونا ، جکوزی ، اسپا ، حمام ترکی ، خدمات ماساژ ، سالن بدنسازی ، تراس اختصاصی و زمین های ورزشی متعدد از امکاناتی است که در این هتل به راحتی در دسترس مسافرین قرار میگیرد .

رستوران و کافه های هتل کانتینت کرون پالاس

وجود رستوران ویکتوریا در این هتل باعث شده تا بتوانید بهترین غذاهای گرجی و اروپایی را میل کنید و لذت ببرید . این هتل تنها همین یک رستوران را دارد که هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت بسیار ایده آل و مقرون به صرفه است .   

قیمت اقامت

اطلاعات تور خدمات تخت دو نفره تخت یک نفره کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات

امکانات هتل

امکانات عمومی

تلویزیون ، ماهواره ، تلفن ، یخچال ، سرویس قهوه و چای ، میز کار ، صندوق امانات امن ، تهویه ی مناسب ، حمام های مجهز ، سرویس بهداشتی پاکیزه ، مبلمان شیک و سیستم سرمایش گرمایش مناسب

خدمات

پذیرش شبانه روزی ، پرسنل کاربلد و حرفه ای ، روزنامه ی رایگان ، سالن کنفرانس ، پارکینگ رایگان ، لابی شیک ، اینترنت رایگان ، اتاق ملاقات ، آسانسور ، اتاق مجزا برای افراد سیگاری ، امکانات ویژه ی معلولین و ناتوانان ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت درون شهری ، میزتور ، سیستم سرمایشی گرمایشی ، تهویه ی مطبوع و اتاق های جادار

امکانات ورزشی

استخر ، سونا ، جکوزی ، اسپا ، حمام ترکی ، خدمات ماساژ ، سالن بدنسازی ، تراس اختصاصی و زمین های ورزشی

اینترنت

اینترنت رایگان

ساعت ورود ۱۴
ساعت خروج ۱۲
رزرواسیون آنلاین