تور اتریش آژانس دیاکو پرواز

تور اتریش


تور اتریش چیست ؟


تور اتریش یکی از برترین تورهای آژانس هواپیمایی دیاکوپرواز از ایران است و چون دیاکو پرواز بصورت تخصصی در حوزه توراتریش کار می کند بصورت نسبی ارزان ترین تور اتریش را نسبت به سایر آژانس های هواپیمایی که در حوزه اروپا و بصورت تخصصی اتریش کار می کنند دارد.


اتریش کجاست؟


اتریش یکی از برترین کشورهای اروپا در قلب این قاره سبز و در کنار کشورهای همچون مجارستان به پایتختی بوداپست و  آلمان کبیر و ایتالیا و سوئیس و چندکشور دیگر است. این کشور به دریا راه ندارد اما کوهستان های بکر و بسیار زیبایی دارد. تور اتریش با نام تور لاکچری اتریش یای می شود! 


تور اتریش ارزان و منظره ای زیبا


تور اتریش از ایرانتور اتریش از شیراز و تور اتریش از اصفهان دو مسیر پرتقاضا برای تور اتریش می باشند که در برخی زمان های سال تعداد بیشتری از تهران متقاضی دارد. البته متاسفانه فعلا امکان پرواز مستقیم از شهرستان های ایران به اتریش خیلی کم و به ندرت وجود دارد و شما فعلا باید تشریف بیاورید تهران! البته اتریش ایرلاین اصفهان نیز نمایندگی دارد و پرواز مستقیم اصفهان به اتریش وین یا شیراز به اتریش نیز گهگاهی در سال پیش می آید اما تور اتریش رسمی ایران از تهران است.تور اتریش از سال 95 شروع بکار جدی و افزایش تقاضا کرد و در سال 96 رو به فزونی گذاشت و قیمت تور اتریش 96 ابتدا بالا رفت و سپس با افزایش تقاضا قیمت تور اتریش تابستان 96 کاهش یافت. قیمت تور اتریش ۹۶ رقم های مناسب و اعجاب انگیزی بودند!  البته نباید توقع داشت تور اتریش با قیمت تورهای کشورهایی نظیر ترکیه و گرجستان و دبی از ایران فراهم گردد و با توجه به قرارگیری اطریش در اروپا و نیاز به اخذ ویزای شینگن این تور یک تور لاکچری و لوکس محسوب می شود و نمی توان به آن القاب تور ارزان اتریش یا تور لحظه آخری اتریش داد و امکان خرید تور اتریش در دقیقه نود وجود ندارد چون اخذ ویزای شینگن کاری زمانبر و نیازمند صبر و حوصله است. پس تور لحظه آخری اتریش فقط یک افسانه است!

تور اتریش نوروز 97 یکی از اصلی ترین گزینه های دیاکوپرواز بود و به شما توصیه می کنیم برای تور اتریش پاییز 97 اقدام کنید البته اگر عاشق کوهستان و کوهنوردی و برف رشته کوه های آلپ و اسکی هستید! کارتون هایدی یاهایده را یادتان می آید؟ تجربه سفر به اتریش یک تجربه دلنواز و بسیار رویایی برای هر ایرانی است. وسایل مورد نیاز در تور اتریش را از مشاوران ما بپرسید.


این شغل و وظیفه ماست! ویزای شینگن با توجه به روابط و اختیارات ما خیلی آسانتر و سریعتر اخذ می گردد. قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اتریش را در وب سایت ما مطالعه بفرمایید. تور اتریش توری به کشور اتریش در قلب اروپاست که رشته کوه های آلپ را شامل می شود و یکی از لوکس ترین و مرفه ترین کشورهای اروپاست.


تور اتریش آژانس دیاکو پرواز


تور ارزان اتریش


سفارت اتریش و اخذ ویزای این کشور برای تور اتریش با نام Österreichische Botschaft Teheran شناخته می شود. انواع ویزای اتریش در مقاله های ویزای شینگن در وب سایت ما بصورت کامل همه چیز را توضیح داده اند. ویزای تضمینی اتریش از طرف آژانس هواپیمایی Diyakoparvaz  اخذ می گردد. ویزای نوع d اتریش یکی از این نوع ویزاها هست. سفارت اتریش ویزای تحصیلی نیز صادر می کند که باید بیشتر درباره آن مطالعه کنید.


چگونه ویزای اتریش بگیریم؟ اتریش چگونه کشوری است؟


لارم نیست شما کاری کنید ما برای شما ویزای شینگن را اخذ می کنیم. کافیست فقط سفرنامه های تور اتریش را مطالعه کنید و سوالات متداول در مورد اخذ ویزای کشور اتریش را بخوانید و همچنین نقشه کشور اتریش پایتخت موسیقی اروپا را خوب فرا بگیرید و جاذبه های گردشگری اتریش را پیدا کنید. تمام این اطلاعات در وب سایت دیاگوپرواز وجود دارند. حتی می توانید سایت سفارت اتریش را جستجو کنید و مصاحبه سفارت اتریش برای اقامت کشورهایی همچون آمریکا در مدت اقامت در اتریش را پیگیری کنید.


تور اتریش


قیمت و فروش ارزانترین تور اتریش و سوئیس


تور اتریش - فروش ویژه پاییز و زمستان 96 و 97 در وب سایت دیاکو پرواز امکان پذیر بوده و هست و تور اتریش یکی از تخصصی ترین زمینه های فعالیت ما در حوزه شینگن است. ما را بعنوانکارگزار ویزای اتریش خود انتخاب کنید.
مدارک ویزای توریستی تور اتریش خیلی ساده است. کافیست با ما تماس بگیرید. آب و هوای اتریش


اتریش همانند ایران در زمستان ها سرد و در تابستان ها گرم است و اصطلاحا آب و هعوای قاره ای دارد. کشور اتریش برای زندگی بسیار مناسب و مرفه است. مردم بسیار بافرهنگ و سطح درامد و فرهنگ بالا باعث ایجاد کشوری مترقی و مرفه شده است.


اتریش پناهندگی سختی دارد و باید خیلی تلاش کنید. نقشه شهرهای اتریش را در گوگل سرچ کنید و ببینید تا بتوانید در چند روزی که در تور اتریش در این کشور هستید بهترین سفر را داشته باشید و از لحاظ مسیری بهینه سفر کنید. تور وین اصلی ترین تور اتریش است و سایر شهرها نیز نزدیک هستند. در مجموع اتریش کشور کوچکی است. و با امکان سفر زمینی به کشورهای همسایه و رد شدت از مرز اتریش نیز هست. مثلا با 2 ساعت سوار قطار شدن به آلمان یا مجارستان می روید.


دختری زیبارو در تور اتریش


اتریش به انگلیسیدر زبان انگلیسی و ترجمه کلمه به کلمه این عبارت Austria Tour می شود. گاهی هم این کلمه را فانگلیش تایپ می کنیم مثلا TOOR-E-OTRISH یا گاهش به اشتباه وقتی کیبورد را اشتباه انتخاب کرده ایم : j,v hjvda  !


ویزای اتریش : ارزان ، فوری و تضمینی


 دیاکو پرواز بصورت تخصصی روی ویزای شینگن کار میکند و برای سفر به اتریش و تور اتریش این ویزا ضروری است و ما ویزای شینگن تضمینی را نیاز داریم. راهنمای سفر آسان به اتریش را از همکاران ما در آژانس هوایپیمایی دیاکو پرواز بگیرید . می توانید بصورت تلفنی نیز اطلاعات بگیرید.


جاذبه های دیدنی اتریش


اتریش دارای جاذبه های دیدنی بسیار زیادی است. دیدنی‌ های اتریش؛ شامل کاخ شونبرن تا آپارتمان رنگارنگ هاندرواسرهاس هستند. رشته کوه های آلپ خود در دو بخش برفی و سرسبز از بهترین ها هستند. کلا طبیعت اتریش استثنایی است و مناظر بسیار شگرفی را برای عکسبرداری فراهم کرده است. عکس دیدنیهای اتریش را می توانید در مقالات مختلف اتریش در سایت ما ببینید. شهربازی وین خود یکی از برترین شهربازی های جهان در کشور اتریش است. پارک پراتر، شهربازی هیجان انگیز وین همگی از سایر دیدنی های اتریش در تور اتریش هستند. عکس شهر وین اتریش را از ما بخواهید. ديدنيهاي وين تمام ندنی هستند. انواع جاذبه های گردشگری اتریش را بشما معرفی خواهیم کرد.


جاذبه های گردشگری تور اتریشزندگی در اتریش (اتریش / اطلاعات کاربردی برای زندگی)زندگی در اتریش چگونه است؟ (شرایط زندگی در کشور اتریش)

درآمد در اتریش


پایین ترین کارگر و پیش پا افتاده ترین شغل در اتریش حقوق و مزایای بسیار بالایی دارد و هر کسی با هر شغلی در اتریش زندگی مرفهی دارد. ابدا اتریش را با کشوری مثل ایران در جهان سوم مقایسه نکنید. دستمزدها در اتریش بسیار بالا و اکثر مردم احساس خوشبختی دارند و سن امید به زندگی بسار بالا است!کارگران اتریشی از حداقل دستمزد راضیند. سرمايه گذاري در كشور اتريش حتما در آینده سود سرشاری را به ارمغان می آورد.


 قیمت مواد غذایی در اتریش


مسلما نسبت به جاهای دیگر بالاست اما نسبت به حقوق افراد رقم کاملا ناسبی برای یک زندگی مرفه است.
چطور باید برویم اتریش ؟؟


کاری ندارد . برای تفریح می خواهید؟ کافیست تور ارزان اتریش دیاکوپرواز را بخرید!!! بقیه کار را بما بسپارید. برای تور گروهی اتریش هم فقط هم گروهی های خود را انتخاب کنید و از آن پس را به دیاکو بسپارید!


هزینه تور اتریش چقدر است؟؟قیمت تور اتریش چند است؟؟


قیمت ها در صفحه تور اتریش خورده اند و مدام بروز می شوند.هزینه سفر به اتریش بسیار ارزان تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید!


دیدنی های تور اتریشچرا با تور برویم اتریش؟


مطمئن باشید اگر تور اتریش ما را خریداری کنید ضرر نمی کنید و سود هم می کنید! در خرید اینترنتی بلیط هواپیما اتریش می توانید ببینید که فقط هزینه بلیط هواپیمای جدا از هزینه یک تور کامل اتریش گران تر است!!

کدام تور اتریش بهتر است؟


دیاکوپرواز تخصصی ترین و برترین نمایندگی تورهای اتریش در تهران است. اتریش از تهران فقط با دیاکو
ارزان ترین تور اتریش را کجا پیدا کنیم؟


مطمئن باشید تور اتریش دیاکو ارزان ترین تور اتریش در ایران است.
تور اتریش در حوزه ویزای شینگن است؟


بله معمولا تور اتریش یا تورهای اروپایی بصورت ترکیبی انجام می شوند و بسته به نوع ویزای شینگن دریافتی می توانید در اروپا رفت و آمد کنید.


تور اتریش ترکیبی چگونه است؟


معمولا تور تک اتریش آن هم 8 یا 9 روز معنایی ندارد و اکثر تورهای اروپا بوصتر ترکیبی هستند. مثلا اتریش-فرانسه یا اتریش-مجارستان-آلمان یا اتریش-سوئیس-ایتالیا و امثالهم.


ساختمان های بزرگ و زیبای اتریش


پکیج تور اتریش


پکیج تور لوکس اتریش شامل برنامه سفر تور اتریش هشت روزه یا بیشتر به چند کشور با مرکزیت اتریش و یا تور خصوصی اتریش - تور VIP اتریش در صورت درخواست مشتری یا تور اتریش 8 روزه  عمومی اتریش است که ممکن است ترکیبی و تلفیقی از چند کشور مسافرخیز اروپایی باشد. شاید قیمت بلیط رفت و برگشت تهران وین از یک تور اتریش ما گرانتر باشد!!!


دانستنی های سفر به اتریشمدارک تور اتریش به تفصیل برای متقاضیان سفر به اتریش شرح داده شده اند .هزینه بلیط سفر به اتریش در قالب تور اتریش نیز همه روزه بر روی سایت قرار میگیرد. لوفت هانزا با تخفیف پرواز به اتریش برای تور اروپا بسیار مناسب است و مدت زمان پرواز تهران اتریش نیز بصورت مستقیم بسیار کمتر از پروازهای غیر مستقیم می شود. روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران اتریش را از کانترهای اتریش ما بپرسید.


زیباترین بناها در بازدید تور اتریش


روزهای پرواز ایران ایر به وین معمولا متغیر هستند و نمی توان دقیقا یک روز را تعیین کرد. زمان پرواز اتریش به تهران نیز همانند روزهای آن متغیر و گاهی شب و گاهی صبح است. روزهای پرواز ایران ایر به وین در حال حاضر یا اینکه پرواز تور اتریش چند ساعت است را از کانتر تور اتریش ما بپرسید.


قیمت بلیط رفت و برگشت به اتریش / قیمت پرواز تهران به وین


پرواز Austrian Airlines خود را با شروع قیمت از ریال12,432,637 رزرو کنید. شاید این فقط یک رقم در یکی از روزهای سال باشد و ممکن است قیمت بالاتر و پایین تر برود.قیمت بلیط رفت برگشت وین نیز به همین منوال شاید دوبرابر یا شاید خیلی ارزانتر از این حرف ها باشد! قیمت بلیت هواپیما اتریش مسلما از کشورهای نزدیک ایران گرانتر است.

ارزانترین بلیط هواپیما به اتریش همانا لحظه آخری ها و دقیقه نودی ها هستند پس باید گوش بزنگ باشید. ارزانترین بلیط هواپیما برای تور اتریش را می توانید از دیاکوپروتز دریافت کنید.  هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines / هواپیمایی آسترین :


این خطوط خطوط ملی اتریش برای پرواز هستند و خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی اتریشی austrian.com امکان پذیر می باشد   و نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی اتریشی در ایران قیمت های بالایی دارد. austrian airline تهران را می توانید جستجو کنید.


جنگل های زیبای اتریش
مدت پرواز وین تهران و اختلاف زمانی اتریش با ایران 


پرواز تهران وین چند ساعت است؟


مدن زمان طول پرواز از تهران تا وین تقریبا ۴ ساعت است و وین اتریش از لحاظ زمانی حدود ۲ و نیم ساعت از تهران عقب تر است، یعنی ساعت 9:30 در تهران معادل ساعت 7 در وین اتریش است. مدت زمان تور اتریش نیز معمولا بالاتر از 8 روز گرفته می شود تا خوب اروپا را بگردید.


طبق قانون کار اتریش حداقل درآمد در اتریش برای هر ساعت کاری 7 یورو میباشد که البته بسته به شرایط کار ممکن است درآمد بالاتر و یا پایینتر نیز باشد طبق قانون کار دانشجویی در اتریش دانشجویان تنها می توانند یک سوم هزینه های خود را با کار دانشجویی پوشش دهند اصولا محدودیتی برای درآمد قائل نمی شوند


نقشه کامل اتریش را همیشه همراه خود داشته باشید تا گم نشوید.


ایالت ها یا استان های کشور اتریش : (شهرهای اتریش)Vienna
Styria
Upper Austria
Salzburg
Tyrol
Carinthia
Lower Austria
Vorarlberg
Burgenland


 


مرکز ایالات یا مراکز استان کشور اتریش :Wien
Graz
Linz
Salzburg
Innsbruck
Klagenfurt
St.Polten
Bregenz Vorarlberg
Eisenstadt


زندگی در اتریش (All About Austria)


در این بخش شما را با بخشی از اظلاعات زندگی در اتریش و مقایسه با هزینه های تور اتریش آشنا می کنیم :


 


 املاک اتریش


قیمت خرید خانه در اتریش (قیمت ملک دراتریش)


قیمت خانه در اتریش 2017 و در مراکز شهرهای اتریش و بخش های مرفه نشین این کشور بین 300 تا 600 یورو برای هر مترمربع است. یعنی یک خانه 100 متری بصورت میانگین بین 30000 تا 60000 یورو ارزش دارد و خرید و فروش می شود. مسلما متری 600 یورو مربوط به مرکز شهر وین پایتخت اتریش می شود.


قیمت خرید خانه در بهش های غیرمرکزی و خارج از شهر اتریش بین متری 200 تا 300 یورو می باشد.


 جستجوری خانه در اتریش بصورت اینترنتی :قیمت اجاره خانه در اتریش


اجاره خانه های اتریش در ماه برای یک خانه تک خواب در مراکز شهرها و بخش مرفه نشین حدودا بین 500 تا 800 یورو در ماه و در بخش های غیرمرکزی شهرها 100 تا 200 یورو ارزان تر قیمت گذاری شده است.آپارتمان اجاره ای در وین اتریش مشخصا بالاترین نرخ را بین دیگر شهرهای اتریش دارد. عکس خانه های اتریش برای فروش در سایت های مختلف تهبیه شده است. قیمت اجاره خانه در اتریش مناسب بنظر می رسد. یعنی با ایران برابری می کند و این خیلی عجیب است کهقیمت خانه به یورو در اتریش با قیمت خانه به ریال و تومان در ایران مساوی می باشد!!! خانه اجاره اي در اتريش معمولا مبله و دارای امکانات حداقلی برای زندگی است و اکثر خانه ها لوکس و مدرن و شاید هوشمند هستند.


خرید خانه در اتریش


نرخ اجاره خانه سه خوابه و لوکس و پنت هاوس در اتریش نیز در مراکز شهر بین 1000 تا 1600 یورو در ماه است. اجاره ویلا در اتریش نیز امکان پذیر است.


میانگین نرخ افزایش سالانه اجاره خانه در اتریش نیز بین 1 تا 2 درصد است و همین رقم در ایران 10 برابر یعنی بین 10 تا 20 درصد است و این یک فاجعه ملی است!


اجاره مسکن در اتریش و آلمان شبیه به یکدیگرند. اجاره خانه در تور اتریش نیز امکان پذیر است. البته قیمت هتل در تور اتریش بیشتر مورد نیاز است و عقلانی هست که برای سفر با تور به اتریش یک هتل لوکس را در اختیار بگیرید. مگر اینکه خیلی لاکچری فکر کنید و یک خانه را اجاره کنید یا بدنبال مهاجرت به اتریش باشید! البته در این میان افرادی نظیر خالدی نام ها هستند که بعنوان کلاهبردار و بدنبال ایرانیان ساده لوح در پی فروش و اجاره خانه به ده تا صد برابر نرخ واقعی به انان هستند و روی خود لقب کارشناس گذاشته اند!!!  اقامت در اتریش تهیه و اجاره مسکن بسادگی امکان پذیر است و نیاز به وکیل و واسط ندارد. حال که قیمت اجاره خونه و خرید آن در مناطق مختلف اتریش را بررسی کردم به سایر جنبه های زندگی در اتریش می پردازیم.


اجاره خوابگاه در اتریش


اجاره خانه از سایت های مختلف اینترنتی امکان پذیر است مثلا برای دانشجویان دانشگاهی خوابگاه هایی ارزان قیمت یافت می شود . سایت "ویل هابن" برای خرید همه چیز در اتریش استفاده میشود. از خورده ریز و وسایل منزل تا اتومبیل و خانه و زمین و غیره.....


جستجوی WG (خوابگاه) در اینترنت:خوابگاه ارزان در اتریش از طریق موسسه های مهاجرتی و اعزام دانشجویی مختلف برای دانشجویان با قیمت های بسیار ارزان مثلا 300 یورو در ماه امکان پذیر است. خوابگاه متاهلی در اتریش نیز با همین نرخ ها پیدا می شود.


اجاره خانه در اتریش


برای پیدا کردن آپارتمان در تور اتریش خیلی راحت می‌توانید از طریق اینترنت و آنلاین اقدام کنید:قیمت ماشین در اتریش :


 


اجاره اتومبیل در تور اتریش بسیار ساده است. در زیر به قیمت های کرابه خودروهای لوکس و موتور سیکلت در مدت های معین می پردازیم :


قیمت اجاره اتومبیل در اتریش برای یک سال: 80,75 یورو


قیمت اجاره موتور سیکلت برای یکسال: 34,10  یورو


کرایه اتومبیل برای دو ماه:  12,90 یورو


کرایه اتومبیل برای ده روز: 5,10 یوروراهنمای خرید اتومبیل در تور اتریش :
Read more: https://www.iranivienna.com/news/rahnma%DB%8C-khr%DB%8Cd-atwmb%DB%8Cl-dr-atr%DB%8Csh/


 اطلاعات بيشتر به كلوب هاي رانندگي در كشور اتریش :
ÖAMTC 
ARBÖ
اجاره خودرو در اتریش 


اطلاعات عوارض  


   سرويس نقشه راه ها


 اخبار ترافیک اتریش از شبكه : Ö3 


حداكثر سرعت مجاز • در جاده هاي خارج شهر حداكثر سرعت مجاز 100 كيلومتر در ساعت

 • در اتوبان ها و آزاد راه ها حداكثر سرعت مجاز 130 كيلومتر در ساعت

 • در مناطق مسكوني حداكثر سرعت مجاز 50 كيلومتر در ساعت


 


ميزان مجاز الكل در خون رانندگان


ميزان مجاز الكل در هنگام رانندگي 5/0 پروميل است. تخطي از اين حد مشمول جريمه نقدي و تحت شرايط ويژه حتي موجب توقيف گواهينامه رانندگي مي شود


قیمت خودرو دست دوم در اتریش نیز بسیار مناسب تر است البته برای کسانیکه می خواهند کمتر هزینه کنند.


با 20 تا 30 میلیون تومان در اتریش چه خودروهایی می توان خرید؟


از خودروهای هم قیمت سمند در اتریش به سوزوکی سلریو , پروتون ساوی , اسکودا سیتیگو , کیا پیکانتو و صدها ماشین لوکس دیگر نام برد !


هیولای اتریشی|هیولای اتریشی جدیدترین خودروی وارداتی در اتریش همین قیمت ها را دارد اما در ایران به 10 برابر قیمت واقعی خود بفروش می رسد !!!


هزینه های زندگی در اتریش | هزینه سفر به اتریش شااید از ایران کمتر هم باشد!!!!!!


هزینه زندگی در اتریش 2017 برای یک دانشجو در ماه کمتر از 1000 یورو در می آید و می تواند کلی هم پس انداز کند!!!


زندگی در اتریش هزینه های مختلفی دارد . از ساده ترین آنها مانند هزینه تماشای تلویزیون و ماهواره بصورت ماهیانه که در بین ۲۰ تا ۲۵ یورو در ماه قرار دارد.


 وب سایت کرایه و پرداخت هزینه تصویر در اتریشwww.gis.at


قیمت غذا در اتریش بسیار ارزان است و غذاها واقعا خوشمزه و زیبا هستند. هزینه تور اتریش بصورت یکجا اعمال می شود و بار هزینه ای اضافی برای مسافر ندارد. جمعیت ایرانیان اتریش iranians in Austria حدود 80 هزار نفر است. تعداد ایرانیان اتریش نسبت به جمعیت این کشور مناسب است. ايرانيان مقيم اتريش از این جمعیت کمتر هستند. وبلاگ دانشجویان ایرانی در اتریش را مطالعه فرمایید. کانال تلگرام دانشجویان اتریش و گروه تلگرام ایرانیان مقیم اتریش نیز اطلاعات مختلف و پرس وجوهای مفیدی را بشما می دهند.از تجربیات زندگی در اتریش مخصوصا برای ایرانیان می توانید استفاده کنید. نیازمندیهای ایرانیان مقیم اتریش نیز بسیار برای پناهجویان مفید است.


نمای زیبایی از وین اتریش


بازار کار در اتریش


کانون مهندسان ایرانی مقیم اتریش :جستجوی کار در اتریش:فرم نمونه و مناسب برای رزومه کاری: 


خود اشتغالی و کارآفرینی : 


یورو پاس


با یورو پاس می‌توان مدارک تحصیلی، مهارت‌ها و توانایی‌های فرد را در سراسر اروپا ارائه داد.برای یافتن شغل و کار این مدارک یوروپاس بایستی در دسترس باشند: رزومه یورو پاس، پاسپورت زبانیورو پاس، گواهی یورو پاس، گواهی جابجایی یورو پاس و دیپلم‌های یورو پاس (مختص شهروندان داخل اتحادیه اروپا).


یورو پاس: www.europass-info.deنماهای زیبای کوهستان های سرسبز اتریش


دانشجو ها در اتریش


هزینه های یک دانشجو در اتریش : • شهریه تحصیلی

 • دیگر هزینه‌های آموزشی

 • هزینه بیمه درمانی

 • هزینه‌های عمومی


خاطرات زندگی دانشجویی در اتریش را مطالعه فرمایید. خوابگاه دانشگاه ملی وین اتریش یکی از بزرگترین خوابگاه های اتریش است و هزاران مهاجر دانشجو در آن استراحت می کنند. خوابگاه ارزان در اتریش برای دانشجویان فراوان است. در منطقه های مختلف شهر وین اتریش خوابگاه ها پراکنده اند.


تلفن، اینترنت و تلفن همراه در اتریش


معمولا در اروپا و من جمله در اتریش یک شرکت واحد بعنوان شرکت تلفن,موبایل و ارتباطات، ارائه کننده ارتباط مخابراتی و اینترنتی است. در ذیل چندعدد از پیوندهای مربوطه را آورده‌ایم:تفکیک زباله در اتریش


اتریش بالا‌ترین نرخ بازیافت زباله و آشغال در جهان را دارد.  از انواع زباله ها در اتریش می توان به موارد زیر اشاره کرد : 1. کاغذ باطله

 2. بطری‌های شیشه‌ای

 3. زباله‌های مربوط به بسته‌بندی‌های مصنوعی

 4. بسته‌بندی‌های فلزی

 5. جمع آوری تفکیک شده مواد زیان بار

 6. زباله طبیعی در مخزن های زباله طبیعی

 7. سایر زباله‌ها به مخزن زباله‌های متفاوت ریخته می‌شود


دانشگاه های اتریش


دانشگاه اتریش


دانشگاه‌های کشور اتریشWien | شهر وین

Universität Wien
Medizinische Universität Wien
Technische Universität Wien
Universität für Bodenkultur Wien
Wirtschaftsuniversität Wien
Veterinärmedizinische Universität Wien
Akademie der bildenden Künste
Universität für angewandte Kunst in Wien
Universität für Musik und darstellende Kunst in Wien

Graz

Medizinische Universität Graz
Technische Universität Graz
Universität Graz (Karl-Franzens-Universität Graz)
Universität für Musik und Darstellende Kunst Graz

Krems

Universität für Weiterbildung Krems (Donau-Universität Krems)

Leoben

Montanuniversität Leoben

Linz

Universität Linz (Johannes Kepler Universität Linz)
Kunst Universität Linz

Salzburg

Universität Salzburg (Paris-Lodron-Universität Salzburg)
Universität für Musik und darstellende Kunst (Mozarteum Salzburg)

Innsbruck

Universität Innsbruck (Leopold-Franzens-Universität Innsbruck)
Medizinische Universität Innsbruck

Klagenfurt

Alpen-Adria-Universität Klagenfurt


 


مهدکودک های اتریش : www.wien.gv.at


نظام آموزشی اتریش : www.bmukk.gv.at


راه‌های تامین مالی برای کمک هزینه تحصیلی :www.grants.at/


فرصت‌های آموزشی در اتریش و آلمان : 


تست های زبان در اتریش : • دیپلم زبان B2 اتریشی

 • آموزشگاه گوته -مدرک B2 از آموزشگاه گوته

 • تست زبان آلمانی به عنوان زبان خارجی -دست کم سطح 4

 • برخی امتحانات به رسمیت شناخته دیگر


شانس موفقیت شما برای قبولی در امتحان زیان : TestDaf


 


ادامه تحصیل در اتریشسوغاتی تور اتریش


سوغاتی های اتریش عبارتند از انواع قالب های پنیر , انواع لبنیات , انواع شکلات های مغزدار مخصوصا فندوق , انواع وسایل کوهنوردی و اسکی و سایر مواردی که بصورت صنعتی حمل می شوند. خیابان شگفت‌انگیز برای خرید در وین اتریش بسیار است. مراکز خرید ارزان در اتریش بسیار لوکس و حرفه ای تعبیه شده اند

دایرکتوری سفر و مشاغل اتریش , کار ضمن تحصیل در اتریش و لیست مشاغل مورد نیاز اتریش 2018 از دیگر مواردی هستند که باید در مورد انها اطلاعات کسب کنید.


خرید مغازه در اتریش و قیمت خرید رستوران در اتریش نیز برای کسانی که سرمایه اولیه دارند نیز پیشنهاد می گردد.


هایاس چیست؟
هایاس: HIAS Help | کمک و راهنمایی جهت زندگی در وین


«هایاس» مخفف عبارت The Hebrew Immigrant Aid Society با ترجمه فارسی «سازمان مددیاری و کمک در خصوص مهاجرت یهودیان» است. سازمان جهانی هایاس در سال 1880 تاسیس شد و بعدها در ایالات متحده آمریکا به ثبت ذفتری و اداری رسید. هدف نهایی و اصلی از تاسیس هایاس از شروع, مهاجرت اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی یهودی مسلک از کشورهای مختلف من جمله ایران و آلمان و سایرین به اسراییل و آمریکا عنوان شد اما بعدا به علت نفوذ و تسلط صهیونیست‌های اسراییلی در کشور اتریش که زبانزد محافل و گروه های اروپایی است و نیز با اعمال نظر و دخالت دول درگیر در این طرح، کشور اتریش برای ایفای نقش عامل و واسط، انتخاب شد. هایاس دفتر اصلی خود را بارها تغییر داده و در حال حاضر دفتر آن در منطقه 10 در خیابان «گُدر‌ُن» شهر وین اتریش قرار گرفته. پس اتریش در حال حاضر مرکز اصلی جذب و انتقال یهودیان دنیا به اسراییل است!


 کاپلز یا زوج ها در اتریش


واحد پول اتریشواحد پول اتریش در جدول شیلینگ یا یورو است. قیمت یورو اتریش همانند سایر قیمت های کشورهای دیگر است. قیمت شیلینگ اتریش را دیگر کسی جستجو نمی کند چون شیلینگ با یورو جایگزین شده است. و شیلینگ واحد پول اتریش قبل از یورو بوده است. هر یورو چند سنت است هر یورور 100 سنت یورو است.کیس پناهندگی در اتریش را فراموش کنید چون بسیار سخت است و اتریشی ها بسیار روی جمعیت و نژاد خود حساسند. شرایط زندگی پناهندگان در اتریش بد نیست اما امکان آزادی بی قید و شرطرا ندارند و کمپ های آلمانی-اتریشی ایرانی ها را پیر می کنند.


معایب زندگی در اتریشزندگی در اتریش معایب و مشکلات خاص خودش را دارد. مثلا از مشکلات تحصیل در اتریش می توان به تبعیض نژادی در این کشور همچون کشور آلمان و نگاه به ایرانی ها همچون افغانی های شاغل در ایران می توان نام برد و دانشجوها کمی با مشکل روبرو هستند. مشکلات زندگی در اتریش بجز نژادپرستی این است که از ایران باید ریال نزول کرده به دست نظام ایران را به دلار و یورو و فرانک تبدیل کرد و برای کسی که در اتریش شغل ندارد زندگی بسیار سخت است.


سازمان های کمک رسانی اتریش :آدرس سایت های مهم برای مسافران و پناهندگان اترشی:


اطلاعات مفید برای پناهندگان/مهاجراندستور زبان اتریش :


  • ich (= من )
 • wir (= ما )
 • du (= تو)
 • ihr (= شما (دونفر))
 • er (= او)

 • sie (= او (مونث))

 • es (= او (خنثی))
 • sie (= شما (محترمانه))

 • Sie (= آنها) 


منبع : https://deutsch.info


 


هتل اتریشدانشجویان اتریش | تحصیل در اتریشزندگی در اتریشغذا در اتریشامپراتوری پادشاهی و سلطنت در اتریششراب شیراز در اتریشخانواده ارنست در اتریشتله سیژ در اتریشاسکی بازان در اتریشاسکی و برف در اتریشقالب های پنیر اتریشیخوراکی ها و دسرهای اتریشاستخر در هتلی 5 ستاره در اتریشدختری زیبارو در هتلی در اتریشگاوی زیبا در کوهستان های اتریشتفنگ اتریشیرقض و پارکور در اتریش