درباره دیاکوپرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دیاکوپرواز پارس با تکیه بر سالها سابقه مدیران خود در صنعت هواپیمایی و جهانگردی و با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده در سال 1392 فعالیت خود را آغاز نمود.


شرکت دیاکوپرواز، با اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور شروع به کار نموده و در طول این سالها با برگزاری تورهای مختلف در مسیرهای دبی، ترکیه، مالزی، تایلند، هند، چین، روسیه، گرجستان و ...، اجرای تورهای داخلی، صدور بلیط های هوایی، رزرو هتل، خدمات ویزا و در مجموع با برقراری ارتباط مناسب با دیگر فعالان این عرصه موفق گردید به اهداف از پیش تعیین شده خود در راستای ارایه خدمات جامع در حوزه جهانگردی و ایرانگردی نایل آید.


مدیران و پرسنل این مجموعه با رعایت کلیه اصول و قوانین در حوزه گردشگری برطبق استانداردهای سازمان ایرانگردی و جهانگردی، همواره درصدد بوده اند تا بهترین خدمات را با سهل ترین شرایط و مناسب ترین قیمت ها به مشتریان خود ارایه نموده و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار ننمایند.


مجموعه دیاکوپرواز به امید روزی است که به یاری خداوند متعادل بتواند رضایت مسافران و مشتریان خود را درکنار تامین نیازهای سفر آنان به شایسته ترین شکل ممکن برآورده سازد.


این والاترین آرمان ماست...


 


برخی از مهمترین فعالیت ها و خدمات این مجموعه :


- برگزاری تورهای عادی و لوکس دبی (فول چارتر پرواز ماهان و امارات در مسیر فوق)


- نماینده انحصاری هتل های 5 ستاره فوق لوکس جمیرا


- مجری مستقیم تورهای تایلند (بانکوک، پاتایا، پوکت، سامویی) و تورهای ترکیبی تایلند


- مجری بهترین تورهای لحظه آخری استانبول و آفرهای ویژه ترکیه


- برگزاری تورهای نمایشگاهی و تورهای موضوعی و ویژه و لوکس


- خدمات اخذ و پیکاپ ویزا


- و...