ارزان ترین تورهای دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۶ فروردین ۱۳۹۷

ارزان ترین تورهای دبی

دبی از شهرهای امارات متحده ی عربی است . شهری توریستی گردشگری که در سواحل خلیج فارس قرار گرفته . این شهر با مساحت 4110 کیلومتر مربع از بزرگترین شهرهای امارات محسوب میشود !! شهری که در دهه ی اخیر پیشرفت خارق العاده ای در صنعت توریسم داشته اما آب و هوای گرم و کویری اش بسیار طاقت فرسا و غیرقابل تحمل است از این رو بیشتر اماکن تفریحی و دیدنی اش به صورت مسقف ساخته شده .

چرا تور دبی

امروزه دبی از مقاصد مهم گردشگری برای توریستان و مسافرین محسوب میشود . این شهر جذابیت های بسیاری برای مسافرین دارد .
دبی پر است از جاذبه های توریستی دیدنی بسیار متنوع و متفاوت که دیدن هر کدام جذابیت و هیجانی متفاوت را به فرد میبخشد .
شما در این شهر میتوانید خرید کنید تفریح کنید و در شهر گشت بزنید و زیر نور خورشید آفتاب بگیرید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید ، البته بدون در نظر گرفتن گرمای آزار دهنده اش . البته از غذاهای رنگارنگ و بی نظیرش نیز نباید گذشت . رستوران های این شهر با غذاهایی خارق العاده از شما پذیرایی خواهند کرد .

تور ارزان دوبی

فصل های دبی به دو فصل گرم و گرم تر تقسیم میشود از این رو شما اگر در انتخاب زمان سفر دقت نکنید قطعا سفری سخت را با آن آب و هوای گرم تجربه خواهید کرد .
ماه های نوامبر تا مارس بهترین زمان سفر به این شهر است . این ماه ها از ماه های زمستانی شهر دبی محسوب میشود که سیل عظیمی از جمعیت را در خود میبیند . این ماه ها کمی گران تر از جد معمول است و ماه هایی غیر از نوامبر تا مارس از قیمت های بهترین برخوردار است .
سپتامبر ، اوت ، ژوئیه ، ژوئن ، می و نیمه های آوریل زمان مناسبی برای سفر نیست از این رو قیمت هایش متعادل تر و ارزان تر است .

تور دبی در لیست پرطرفدارترین تور های دنیا

تور دبی هیجانی وصف نشدنی برای همه دارد . لذت و کیفیت باورنکردنی ای را در سفر در شهر دبی تجربه خواهید کرد . تور دبی شامل تفریحاتی ناب ، هتل هایی لاکچری و خریدی هیجان انگیز است پس آن را از دست ندهید .

تور ارزان دبی

برای اینکه سفرتان به دبی سفری ارزان و مقرون به صرفه باشد باید نکاتی را تا حد امکان رعایت کنید .

1- استفاده از گروپ آن : سایت گروپ آن سایتی عظیم است که اگر آن را به خوبی جست و جو کنید آفرهای خوبی را خواهید یافت اگر قصد سفر دارید ابتدا به این سایت سری بزنید بعد برای اماکنی که قرار است بروید برنامه ریزی کنید .

2- اینترتینر : این نام مربوط به مجله ای است که در بسیاری از کشور ها چاپ میشود . مجله ی انترتینر شامل تخفیفات بسیاری برای رستوران ها و هتل هاست . شما میتوانید از تخفیف های این مجله کپی بگیرید و در اماکن مربوطه با نشان دادن این برگر ها تخفیف بگیرید .

3- استفاده از میان وعده های ارزان .
4- غذا خوردن در دبی قدیمی .
5- استفاده از مترو برای جا به جایی در شهر .

شما با رعایت همین چند نکته میتوانید سفری ارزان و شیرین را در شهر دبی تجربه کنید از تور ارزان دبی نهایت لذت را ببرید .