ارزان ترین تورهای گرجستان

تور ارزان گرجستان - ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

ارزان ترین تور های گرجستان

گرجستان یکی از کشورهای اروپایی شرقی است . کشوری که حد فاصل میان آسیا و اروپا محسوب میشود . گرجستان کشوری است که با مساحت اندکش توانسته توریستان ، مسافرین و گردشگران بیشماری را تا به امروزی به خود جذب کند . البته جذابیت این کشور بی دلیل نیست .

از دیدنی ترین و زیباترین کشورها

آب و هوای مناسب ، جاذبه های طبیعی و مصنوع بیشمار ، کوه های سر به فلک کشیده ، درختان بلند در دل طبیعت بکر ، شهرهایی همچون باتومی و تفلیس ، مردم خونگرم ، مهربان و مهمان نواز و صدها دلیل دیگر باعث شده سالیانه میلیون ها نفر پا به این کشور بگذارند .

تور گرجستان از تورهای محبوب و پرطرفدار خارجی در کشورمان ایران است . توری که روز به روز افراد بیشتری را به سمت خودش جذب میکند . ایرانیان بسیاری هنگام تعطیلات به اولین مکانی که فکر میکنند کشور گرجستان است چرا که هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و هم از نظر جاذبه های مفرح و دیدنی مسافرین را راضی میکند .

نمایی زیبا از شهرهای کشور گرجستان

با توجه به اینکه گرجستان کشوری 4 فصل است شما در هر فصلی از سال که به آن سفر کنید از امکانات آن بهره مند خواهید شد . تور ارزان گرجستان از ماه مهر تا اردیبهشت روندی متعادل را طی میکنئ . خرداد ، تیر ، مرداد و شهریور دارای آب و هوای مناسبی در این کشور است و از طرفی به دلیل تعطیلات تابستانی ایرانیان ، این ماه ها هزینه های بیشتری را برایتان به دنبال خواهد داشت . البته ماه های دیگر سال مثل اردیبهشت و مهر نیز دارای آب و هوای مناسب است اما دیگر ماه های سال ماه هایی خلوت است چرا که هم هوا سرد است و هم مورد علاقه ی توریتستان نیست از این رو به دلیل خلوتی هزینه های کمتری را نیز برایتان در پی خواهد داشت .

از شهرهای دیدنی و جذاب در گرجستان

تور ارزان گرجستان نوع دیگری نیز دارد که نوع زمینی است . در این نوع تور قیمت هتل ها و غذاها هیچ تغییری نمی کند اما هاستل ها در کل کمترین هزینه را برای اقامت از شما دریافت میکند .ارزان ترین تور گرجستان تفلیس

در نهایت اگر به دنبال ارزان ترین تور گرجستان هستید فصول سرد بهترین انتخاب برایتان خواهد بود . برای اطلاع بیشتر درباره ی جدیدترین تورهای ارزان گرجستان با دفتر آژانس مسافرتی دیاکو تماس حاصل فرمائید .