ارزان ترین تور لحظه آخری تایلند

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور تایلند - در تور تایلند - ۵ آذر ۱۳۹۸

تور لحظه آخری تایلند یکی از برترین و تخصصی ترین تور های آژانس مسافرتی دیاکو پرواز در جنوب شرق آسیا است که همه ساله هزاران و شاید میلیون ها نفر به این سرزمین سرسبز زیبا رهسپار می شوند. معروف ترین شهر های تایلند برای سفر پاتیخت تایلند یعنی بانکوک و شهر های توریستی همانند پاتایا و پوکت هستند. 

دلیل اینکه به آن تور لحظه آخری تایلند می گوییم اینست که بعلت افزایش تقاضا و شلوغ شدن خطوط مسافرتی از ایران و تهران به این شهر های تایلند میزان مسافر به پرواز برابر شده است و با کمبود پرواز به این کشور مواجه هستیم. پس این مسیر های خارجی نیز کم کم همانند کیش در داخل ایران لحظه آخری و ارزان می شوند و مسافران بدنبال خرید و رزرو تور در دقیقه نود می باشند. 

پس آفرین لحظاتی که این تور بفروش می رسد و در حال پر شدن است بسیار مهم می شوند. همه از تهران و اصقهان و شیراز و مشهد بدنبال تور ارزان پاتایا یا تور ارزان تایلند هستند و همه سعی در مقایسه قیمت های آژانس های مسافرتی با یکدیگر هستند. آژانس مسافرتی و هواپیمایی دیاکو پرواز بعنوان یکی از قدیمی ترین آژانس های تهران در زمینه مسیر تور لحظه آخری تایلند و سال ها تجربه در این زمینه یکی از متخصصین در برگزاری موفق تور های ارزان و لحظه آخری منظم و با برنامه است و مجری مستقیم تور لحظه آخری تایلند محسوب می شود. ما همیشه ارزان ترین تور های لحظه آخری تایلند را بشما عزیزان معرفی می کنیم.

در بین همه تور های لحظه آخری تایلند اگر بدنبال ارزان ترین آنها باشید باید به سراغ آژانس هواپیمایی دیاکو پرواز بیایید. دیاکو خیلی نامحسوس و بی سروصدا تور های خود را بسط و گسترش داد و هم اکنون به جایی رسیده که می تواند ادعا کند در تمامی مسیر های پر رفت و آمد و پرتقاضا دارای تور های لحظه آخری و ارزان است. تور تایلند که فقط یکی از نمونه های این ادعاست شامل سه شهر اصلی بانکوک و پاتایا و پوکت است که ما توهای هر سه شهر ذکرشده را برگزار می کنیم. سایر شهرها در پوشش این سه شهر یا بصورت نیم روز یا یکروزه بازدید می شوند.

ارزان ترین تور تایلند معمولا تور های پاتایا هستند. دلیل آن پایین تر بودن سطح هتل های این شهر و تمیزتر و مدرن تر بودن شهرهای پوکت و بانکوک است و البته یک دلیل آن هم خاکی بودن مردمان پاتایا و سفر مردم ایران با اهداف خاص به این شهر پرهیاهو است.

پش ما پاتایا را بعنوان ارزان ترین تور لحظه آخری تایلند بشما معرفی میکنیم. تور های لحظه آخری تایلند را ابتدا در وب سایت دیاکو پرواز جستجو کنید و سپس با قیمت های آژانس های دیگر مقایسه فرمایید.

 

چند تا از تور های برگزار شده لحظه آخری تایلند را در بالا مشاهده کردیم . برای اکثر آنها بعلت تغییرات زیاد در قیمت ها در دقیقه های منتهی به پایان تور فیلد قیمت خالی است.

تور ترکیبی پاتایا پوکت جزو این تورهای جذاب است که از بانکوک یعنی پایتخت تایلند عبوری ندارند. لحظه آخری ترین تور تایلند مسیر پاتایاست که قیمت های این تور گاهی بسیار پایین می آید. قیمت تور تایلند همیشه ارزان تر از کشورهای مجاور خود بوده و اکثر ایرانی ها آن را بعنوان مقصد مسافرت خود انتخاب می کنند. برای تور لحظه آخری تایلند تور پوکت، تور پاتایا، تور بانکوک، تور بانکوک پاتایا، تور بانکوک پوکت و تور ترکیبی شامل پاتایا و پوکت و بانکوک و بعضا ساموئی و فی فی وجود دارند. 

 

لیست قیمت تور لحظه آخری تایلند