اسکله ابردربر دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

اسکله ابردربر دبی در تور ارزان دبی

دبی یکی از شهر های بزرگ امارت متحده ی عربی است ، با اینکه وسعت زیادس ندارد اما دومین شهر بزرگ کشور امارات است . این شهر با وسعت 4000 کیلومتر مربع در جنب کشورمان ایران قرار گرفته . ابن شهر فاقد هر گونه رودخانه یا آبادی ای است . شهر یگرم و خشک با بیابان های وسیع در آب های مواج خلیچ همیشه فارس . دبی در رتبه بندی جهانی بیستمین شهر گران در دنیاست اما از طرفی از مقاصد مهم گردشگری نیز محسوب میشود و از همه جای دنیا برای دیدن آن میروند . 

اسکله ابردربر در دبی

یکی از دیدنی ترین اماکن جذاب در شهر دبی اسکله ی ابردربر ایت . اگر علاقه مند به سفر دریایی هستید این مسکن را در اولویت قرار دهید . قابق های چوبی در این اسکله شما را به مدت 10 دقیقه در آب های زلال خلیج فارس می چرخانند و شما در هوایی مرطوب با آفتابی لذت بخش لحظاتی خوش را تجربه خواهید کرد . 

اسکله ابردربردر شهر زیبا و ترویستی دبی

این منطقه از مناطق تاریخی در دبی است که بازدید از آن جزء واجبات در سفر به دبی است . شما زا ساعت 5 صبح تا نیمه های شب فرصت دارید به این اسکله بروید . برای رفتن به آن جا کافیست با مترو خودتان را به ایستگاه الغبیبه برسانید و از آن جا با یک پیاده روی 5 دقیقه ای به اسکله خواهید رسید . 

اسکله ابردربر در شهر دبی

در اطراف اسکله پر است از سوپرمراکت و کافه های متعدد . شما میتوانید پس از یک قابق سواری مفرح به یکی از این کافه ها بروید و از نوشیدنی های متنوع و لذیذ آن لذت ببرید از طرفی بازار قدیمی دبی در بخش شزقی اسکله قرار گرفته و به شما این امکان را میدهد که بعد از تفریحی کوتاه خریدی ارزان در میان گرانی های دبی را تجربه کنید . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبا و گردشگری دبی با تور ارزان دبی حتما از این اسکله دیدن کنید قطعا خوشتان خواهد آمد و در سفرهای بعدیتان آن را در اولویت قرار خواهید دید .