انواع تور های لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۶ آبان ۱۳۹۸

انواع تور های لحظه آخری استانبول

استانبول شهری بزرگ و زیبا در کشور حیرت انگیز ترکیه است . هتل های لوکس ، جاذبه های دیدنی و اماکن تاریخی فرهنگی فراوان در این شهر توجه افراد بسیاری را تا به امروز به خود جلب کرده . این شهر درست در جوار تنگه ی بسفر و دریای مرمر قرار گرفته . این تنگه ی محبوب مرز میان دو قاره ی اروپا و آسیاست .

رزرو تور استانبول

بای رزرو تور استانبول میتوایند از طریق همین سایت اقدام کنید و با توجه به بودجه ی مورد نظرتان بهترین پکیج ها را انتخاب کنید و آن را به صورت آنلاین رزرو کنید .

تور استانبول  جاذبه های گردشگری آن

همان طور که گفتیم استانبول شهری پرتردد است که از شلوغترین شهرها در ترکیه محسوب میشود . به گفته ی مسافرین و توریستان این شهر از بینظیرترین مقاصد برای گردش و تفریح و حتی خرید است . شما در این شهر فقط باید خوش بگذرانید ، خرید کنید و از غذاهای بینظیر آن جا لذت ببرید .

چرا تور استانبول

استانبول از بهترین و زیباترین شهرها در کشور ترکیه است که بیش از نیمی از مسافرین ترکیه را به سمت خودش جذب کرده . جاذبه های گردشگری فروان ، اماکن دیدنی بیشمار ، طبیعت بکر و دست نخورده و صدها دلیل دیگر باعث شده این شهر در اولویت مسافرین کشور ترکیه قرار بگیرد .

رزرو تور

پس از سرچ تور استانبول در موتورهای جست و جوی گوگل تورهای بسیاری را مشاهده خواهید کرد که به ترتیب از تور ارزان استانبول به صورت صعودی نشان داده شده ، بعلاوه شما میتوانید برای جست و جوی دقیق تر از طریق فیلترینگ صفحه ی تورهای نمایش داده شده را بر اساس نوع هتل ، هزینه و موارد دیگر فیلتر کنید .

ویژگی های رزرو تور استانبول

1- قیمت تور استانبول
2- تمامی اطلاعات هتل مورد نظر برای شما نمایش داده خواهد شد .
3- شما میتوانید هنگام رزرو تور از خدمات موردنظرتان نیز استفاده کنید .

دانستنی های شهر استانبول

1- استانبول شهری دیدنی با بازارهایی حیرت انگیز است .
2- تنها شهری که در دو قاره ی آسیا و اروپا قرار گرفته استانبول است .
3- 313 بنای مسجد در این شهر قرار گرفته .
4- استانبول شهری است که از نظر رشد توریسم بیشترین سرعت را در دنیا دارد .

تور لحظه آخری چیست ؟؟!!

تور لحظه آخری درواقع توری است که زمانش بسیار نزدیک شده ولی به دلیل عدم تکمیل ظرفیت آن را تور لحظه آخری اعلام میکنند . این تورها 10 تا 50 درصد از تورهای معمولی ارزان تر است .
این تورهای لحظه آخری بیشتر اختصاص به کشورهایی دارد که ایرانیان میتوانند بدون ویزا وارد آن شوند . در راس این کشورها همیشه ترکیه قرار دارد . گرجستان ، مازی ، صربستان بلاروس و ... از دیگر کشورهایی است که ایرانیان میتوانند بدون ویزا وارد آن شوند . خیلی اتفاق می افتد که این تخفیف ها تا 60 درصد باشد از این رو خیلی از افراد برای سفر فقط از این تورهای لحظه آخری استفاده میکنند . این اتفاق در تعطیلات نوروز ، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر رخ میدهد . چرا که در این زمان ها بیشترین حجم از افراد اقدام به سفر میکنند .

تورهای لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول هم مربوط به زمانی است که ظرفیت مورد نظر تکمیل نمیشود از این رو آژانس ها ، تورها را با قیمت هایی تا 60 درصد پائین تر از قیمت های واقعی به فروش میگذارند . تور های لحظه آخری استانبول فرصتی استثنایی برای سفر به این شهر است .