باحال ترین محله های بالی

راهنمای سفر - در تور بالی - در تور اندونزی - ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

این را همه می دانند که کل جزیره ی بالی جاذبه های بی پایان و مقاصد خوبی برای گردشگران ارایه می دهد. با این حال بعضی از محله ها توسعه یافته تر و معروف تر هستند. برای این که دلیلش را برانید و نیز بیشترین بهره را از فرهنگ، هتل ها و جاذبه های بالی در سفر به این جزیره با تور ارزان بالی ببرید، باحال ترین محله های آن را را در متن زیر بشناسید.

 تور های لحظه آخری تایلند

کوتا

این محله که دهه ها اصلی ترین محله ی بالی بود، با اضافه شدن رستوران ها و مغازه ها در تمام خیابان هایش تبدیل به پرجنب و جوش ترین بخش توریستی بالی شده است. گردشگران در این خیابان که به موازات ساحل کشیده شده، می توانند همه چیز پیدا کنند. هتل ها، رستوران های لوکس، وارونگ ها (رستوران های کوچک خانوادگی)، مراکز خرید، بازارهای سنتی، مدارس موج سواری و ساخل معروف کوتا از آن جمله هستند.

 

سمینیاک

از این محله به عنوان خواهر بزرگتر کوتا نام برده می شود. همه چیز در تین محله لوکس تر است. هتل ها و ریزورت های مجلل، رستوران های شیک و بوتیک های باکلاس مفتخرند که اسم سمینیاک را در آدرسشان یدک می کشند. این محله در حط ساحلی خود کافه بارهایی دارد که نا دیر وقت باز هستند. به علاوه در سمینیاک می توانید صنایع دستی و نیز اقلام دیگری از بوتیک های شیک خریداری کنید.

 

اوبود

اوبود، مرکز فرهنگی و تحصیلی بالی و یکی از مشهورترین و پیشرفته ترین محله های بالی مناسب برای تور بالی ارزان است. گردشگران معمولا برای بازدید از معابد، موزه ها، گالری ها و نیز استفاده از رستوران های با غذای سالم و ورکشاپ های این محله به خیابان شلوغ و سبز مجاور رود آیونگ می آیند. در ضمن در اوبود می توان مراکز سلامتی و تفریحی خوبی برای یوگا یافت.

 

کانگو

این محله توانست سال ها تعادلی میان یک محله ی توریستی بودن و یک روستای ساحلی بودن برقرار کند. شالیزارها و خانه های کوچک در این محله همچنان جاب توجه می کنند. با این حال هنر معاصر و خیابانی در کانگو بیشتر از هر جای دیگری مورد اقبال عموم قرار گرفته است. دیوارنگاری ها در گوشه و کنار این منطقه دیده می شوند. از آن جایی که این محله یکی ازومقاصد اصلی موج سواران است، رستوان های ساحلی، کافه ها و هتل های فراوانی در حط ساحلی آن وجود دارند.

 

نوسا دوآ

شاید توسعه یافته ترین منطقه ی بالی، نوسا دوآ با ریزورت های لوکس و بی همتایش باشد. زمین های نوسا دوآ با ساختمان های مجلل و حس فوق العاده ی استوایی، دعوت کنندگی عجیبی دارد. استخرهای بازی، استخرهای بی انتهای روی بام، درختان نخل، تخت های راحت و فعالیت های بی شمار دیگر بعید است که نتوانند شما را به نوسا دوآ بکشانند. حتی گردشگرانی که در این منطقه اقامت نمی کنند، یک روز را با ورزش های آبی و یا سر کردن در رستوران ها در آن می گذرانند.

 

سنور

این محله مخصوص خانواده هاست. فعالیت های مختلفی از جمله دوچرخه سواری، ورزش های آبی و موج سواری را می توانید با فرزندتان انجام دهید. یاحل آرام با موج های کوتاهش در سنور با روحیه ی بالی همخوانی دارد برای کودکان امنیت بسیاری ایجاد می کند. اما کمی آن طرف تر آرامش محله با انبوه ریزورت ها، رستوران ها و گالری ها به جنب و جوش و شلوغی باورنکردنی تبدیل می شود.

 

اولو واتو

این محله منزلگاه معابد و سواحل معروفی است. معبد مشهور اولو واتو، ساحل سولوبان و ساحل پدنگ پدنگ در این منطقه واقع شده اند. اولو واتو علاوه بر این که بهشت موج سواران و فرهنگ دوستان است، رستوران ها، ریزورت ها و کافه های بسیاری در حود جای داده است.

 

diyakoparvaz.com