بازار خیابان بانهوف

بازار و مرکز خرید - در تور زوریخ - در تور سوئیس - ۲۶ آبان ۱۳۹۶

بازار خیابان بانهوف 

سوئیس کشوری خوشبخت و زیبا در قلب قاره ی اروپاست . یکی از مرغوب ترین شهر های این کشور شهر زیبای زوریخ است . این شهر به دلیل طراحی متفاوت و بینظیرش تبدیل به یکی از جاذبه های دیدنی شده . خیابانی در این شهر وجود دارد که بعنوان یک بازار از آن یاد میشود . این خیابان معروف از ایستگاه اصلی قطار زوریخ هاپت بان هوف آغاز شده و تا دریاچه امتداد پیدا کرده است . که امروزه تبدیل به یکی از گران ترین و جالبترین بازار های دنیا شده است و در آن هر آنچه بخواهید از خوردنی تا لباس خواهید یافت . 

دو فروشگاه هوگوباس و یلمونی در این بازار رقابتی سخت دارند ، چرا که اجناس هر دو فروشگاه متعلق به برند های جهانی و معتبر است . خیابان باهنوف با 1200متر طول یکی از بهترین اماکن برای خرید در شهر زوریخ سوئیس است که کافه ها ، بوتیک ها و رستوران های موجود در آن روحی تازه به آنها بخشیده و شما می توانید در تور سوئیس از این بازارهای اروپایی به خرید بپردازید. 

بازار خیابان باهنوف یکی از اماکن دیدنی شهر نیز محسوب میشود زیرا در یکی از خیابان هایش موزه ی بیرزوریخ قرار گرفته . موزه ای جذاب که سرشار است از ساعت های مچی و دیواری متفاوت قدیمی . البته ساعت های خورشیدی ، نفتی و ساعت های آبی نیز در این موزه قابل دیدن است . ساعت های معروف سوئیسی با چرخ دنده های قوی و چوبی نیز در این موزه وجود دارد که افراد فراوانی را به خود جذب کرده . پیشنهاد میکنیم در سفر به کشور رویایی سوئیس و شهر زوریخ حتما به این خیابان معروف بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید و لخظه به لحظه ی سقرتان را خاطره انگیز کنید . 

تور سوئیس