بازار لیلو گرجستان

بازار و مرکز خرید - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

بازار لیلو گرجستان 

گرجستان شهری زیبا ، سرسبز و دیدنی در آسیاست . کشوری که علاوه بر جاذبه های دیدنی اش مراکز خرید فراوانی را نیز دارد . تورستان و گردشگران بسیاری که به این کشور سفر می کنند نیمی از هدفشان خرید از این بازار ها و مراکز خرید است . یکی از زیباترین مراکز خرید در این کشور مرکز خرید لیلو است که در شهر تفلیس گرجستان با فاصله ی 30 کیلومتر از فرودگاه قرار گرفته . 

تور ارزان قیمت گرجستان

بازار لیلو گرجستان

مردم محلی این مکان را مرکز خرید نمی نامند بلکه آن را شبیه با بازاری می دانند که هر آنچه بخواهید درش یافت میشود . اجناسی مانند پارچه ، ظرف ، لوازم آرایشی ، عطر ، ادکلن ، لوازم صوتی تصویری و لوازم منزل که از تمامی برند ها و مارک های معتبر جهان از آن در این مجموعه وجود دارد . برندهایی از کشورهایی مانند ایران ، ترکیه ، روسیه ، چین و آذربایجان . 

این بازار همانند ظاهرش یک بازار سنتی است که ارزش بسیاری برای مردم در این کشور دارد اما با این حال از مهم ترین و جذاب ترین مراکز خرید ترکیه نیز محسوب میشود . اگر بخواهیم آن را به مکانی در کشورمان تشبیه کنیم میتوانیم نام بازار بزرگ تهران را بیاوریم . از جمله نکاتی که ذکر آن درباره ی این بازار حائز اهمیت است این مسئله است که در این کشور به دلیل نبود اداره ی تعزیرات ، قیمت اجناس توسط فروشنگان تعیین میشود اما با جست و جوی بیشتر اجناس خوب با قیمت مناسب را پیدا خواهید کرد البته در این کشور مراکز خرید لوکس و مدرنی یافت می شود اما اگر دنبال صنایع دستی و سنتی شهر تفلیس هستید بهتر است دیدن این مرکز خرید را از دست ندهید . 

شما برای رفتن به این بازار سنتی میتوانید از تاکسی ها استفاده کنید و یا از ون هایی که مسافران را از میدان واکزال به بازار می برند اسفاده کنید . 

این بازار در سال 1991 تاسیس شده و شامل 6000 غرفه است که می توان گفت از اولین مراکز خرید تفلیس بوده است که در منطقه ی قفقاز شمالی قرار گرفته .

بازار لیلو بین توریستان و گردشگران به دلیل داشتن قیمت مناسب ، دسترسی مناسب و ده ها دلیل دیگر محبوبیت خاصی دارد . هر ساله توریستان و گردشگران فراوانی برای خرید سواغات و هدیه و خرید شخصی پا به این مرکز خرید می گذارند .