بازار پارس خلیج کیش

تور لحظه آخری کیش - در تور کیش - در تور ایران - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

بازار پارس خلیج کیش 

کیش جزیره ای زیبا و دیدنی در جنوب کشورمان ایران است . جزیره ای منحصر به فرد با آب و هوایی گرم و مرطوب . این گرمای آزاردهنده که تا 33 درجه سانتی گراد بالا میرود از اوایل پائیز کاهش میابد و این کاهش دما تا ماه اردیبشت ادامه پیدا میکند . این جزیره از آن دسته اماکنی است که افراد بیشماری را به بهانه های مختلف به سمت خود می کشاند . عده ای را برای کار یا تجارت ، عده ای را برای خرید و عده ای را برای تفریح و گشت و سیاحت در جزیره .

تور لحظه آخری کیش | Kish Lastsecond Tour

بازار پارس خلیج یکی از بهترین بازارها در جزیره ی کیش

بازار پارس خلیج یکی از بهترین و محبوب ترین بازارها در شمال غربی جزیره ی کیش است . ابن بازار زیبا با معماری ای ایده آل و مناسب در زمینی به مساحت 12200 متر مربع در سال 1370در یک طبقه ساخته شد . با رفتن به این بازار تفاوت بافت آن را در مقایسه با دیگر اماکن شهر به راحتی خواهید دید. 

بازار پارس خلیج کیش

بیش از 150 غرفه ی فعال در این بازار وجود دارد که اجناسی اعم از کیف ، کفش ، عینک ، ساعت ، لوازم بهداشتی آرایشی ، اسباب بازی ، موبایل ، تجهیزات مدرن ، مواد غذایی و هر آنچه میخواهید را در خودش جای داده . توع در این کالاها و اجناس به قدری زیاد است قطعا تمام نیازهایتان را برطرف میکند . 

بازار پارس خلیج بازاری پرطرفدار و محبوب در جزیره ی کیش

از دیگر ویژگی های این بازار میتوان به قیمت مناسب آن اشاره کرد . اجناس در این بازار با قیمت های استثنایی عرضه میشود . در این بازار اصلا نگران گرسنگی تان نباشید چرا که دو رستوران و دو کافه ی شیک در این بازار وجود دارد که بهترین غذاها را با نوشیدنی هایی خوش طعم در اخیارتان قرار میدهد . در سفر به جزیره ی کیش اگر قصد خرید دارید حتما سری به این بازار بزنید .