باغ وحش ببرها تایلند

جاذبه گردشگری - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

باغ وحش ببرها تایلند | تور لحظه آخری تایلند

پاتایا مقصدی بینظیر و مفرح برای علاقه مندان به هیجان و خوش گذرانیست . شهر پر از اماکن دیدنی و جذاب که هر کدام به نحوی بیننده را جذب میکند و هیجان را به شخص منتقل میکند . این شهر ساحلی در قسمت شرقی کشور تایلند قرار گرفته و از پرطرفدارترین و بهترین شهر های تیلند برای سفر است . 

باغ وحش ببرها از مهیج ترین ها در کشور تایلند

باغ وحش ببرها در این شهر بسیار معروف است چرا که از یک طرف ترسناک و از طرفی دیگر مهیج و دیدنیست که هعیچکس نمیتواند از دیدن آن دست بکشد . این باغ وحش معروف فاصله ی کمی از شمال شهر دارد . باغ وحشی پر از حیوانات مهیج و وحشی که ببر زرد گونه ای از آن است . 

از دیگر تفریجات این باغ وحش میتوان به سیرک ببرها اشاره کرد . در این سیرک شگفت انگیز ببرها از درون حلقه های آتش می پرند و حرکاتی جذاب و دیدن را از خود به نمایش میگذارند که قطعا دیدنی است . 

تمساح های این باغ وحش از دیگر حیواناتی است که در آنجا نگهداری میشود و حسابی مردم را هیجان زده و سرگرم میکند . ماساژ فیل ها از دیدنی ترین و بامزه ترین قسمت های باغ وحش است . 

لیست قیمت تور لحظه آخری تایلند

در این باغ وحش بیش از 200 نوع ببر متفاوت وجود دارد که همین امر سبب شده به آن باغ وحش ببر ها بگویند . هزاران هزار تمساح در این باغ وحش خودنمایی میکنند . بازدید از این تمساح ها قطعا شما را حیرت زده خواهد کرد بهتر است کودکان و فرزندان کوچکتان را با خودتان نبرید ممکن است از این حیوانات بترسند . 

باغ وحش ببرها در کشور زیبای تایلند

ببرهای بنگالی که در این مکان نگهداری میشوند از یزرگترین گونه های ببر در جهان هستند . البته از ناب ترین ها نیز هستند . اتفاق عجیبی ممکن است تعجب شما را بدنبال داشته باشد !! این اتفاق مروبط به خوک مادر است که به بچه خوک ها و دو بچه ببر شیر میدهد . از  دیگر حیواناتی که در آنجا نگهداری میشود میتوان به فیل ، شتر بی کوهان ، گراز ، شتر مرغ ، کانگورو و پرندگان عجیب آن اشاره کرد . به علاوه از زمین ها ، مزاتع سبز و درختان بلند و زیبایش نیز نباید گذشت . در چنین منطقه ی خاص و منحصر به فردی متوجه گذر زمان نخواهید شد و قطعا بعد از مدتی احساس گرسنگی خواهید کرد اما اصلا نگران نباشید چرا که غرفه های غذا در این باغ وحش غذاهایی خوش طعم و لذیذ را برایتان سرو خواهد کرد . 

شما میتوانید بااستفاده از تور تایلند یک روز شاد و مفرح را در این باغ وحش تجربه کنید و نمایش های هیجان انگیز و مهیجی را ببینید که جالب ترین این نمایش ها مربوط به بسکتبال بازی کزدن فیل هاست . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبا و توریستی پاتایا حتما زمانی را صرف بازدید از این باغ وحش بکنید قطعا روزی مهیج و خوش را تجربه خواهید کرد .