با تور ارزان دبی بیشتر آشنا شوید

دانستنی ها - ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

با تور ارزان دبی بیشتر آشنا شوید

دبی شهری توریستی در امارات متحده ی عربی است . شهری که در چندین دهه ی اخیر توانسته پیشرفت چشم گیری در صنعت توریسم داشته باشد به طوریکه در سال 2007 جزء 8 شهر برتر پربازدید در جانب باشد .
اماکن مصنوع ساخته شده در این شهر تا به امروز رکوردهای بیشماری را جا به جا کرده . دبی شهری است مسان قاره ای !! چرا که میان سه قاره ی آسیا ، آفریقا و اروپا قرار گرفته و نکته ی جالب درباره ی این شهر این است که از بیشتر شهر های مهم دنیا پرواز مستقیم داشته از این رو فرودگاه های دبی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان است .

تور دبی

تور دبی امروزه از محبوب ترین تورها در دنیاست . چرا که دبی جایگاه دوم جدول توریستی ترین شهر های جهان را به خود اختصاص داده . عناصر بسیاری در این شهر با هم ترکیب شده تا این چنین رکوردی برای دبی رقم بخورد .

اماکن جذاب و دیدنی مصنوع و طبیعی ، پارک های آبی مفرح وشاد ، بزرگترین و برترین مراکز خرید در سطح جهان ، بهترین پیست اسکی جهان در آن آب و هوای گرم ، سازه های بینظیر با معماری هایی خارق العاده و صدها عنصر دیگر باعث شده شهر کویری و کوچک دبی به دبی امروزی برسد .

8 دلیل مهم برای استفاده از تور دبی

1- تماشای صحرای دبی و لذت سافاری با ماشین های فوق لاکچری .
2- تفاوت فرهنگی !!! چرا که بیش از 80 درصد شهروندان دبی اصلیت عربی ندارد .
3- معماری های خاص و رویایی که رکوردهای بیشماری را در دبی جا به جا کرده .
4- جزیره ی پالم .
5- برج خلیفه .
6- شب زنده داری در دبی که از لذت بخش ترین لحظات سفرتان خواهد بود . بارها و کلاب های این شهر برنامه های ویژه ای برایتان خواهد داشت .
7- بازرا طلای دبی برای مسانی که علاقه مند به طلا هستند چرا که جدیدترین و بینظیر ترین مدل های طلا را در آن خواهید دید .
8- باغی سرسبز در وسط صحرا که این نیز باور نکردنی است !!