برنینا اکسپرس سوئیس

جاذبه گردشگری - ۳ آذر ۱۳۹۸

یرنینا اکسپرس 

سوئیس کشوری رویایی که آرزوی هر توریست و اهل سفری است که به آنجا برود . این سرزمین سرسبز و زیبا به صورت حیرت انگیزی توسز مراتع و چمنزارها پوشیده شده . مناظر و چشم انداز هایی منحصر به فرد در این کشور خواهید دید که قطعا هیجان انگیز خواهد بود . طبیعت محسور کننده ی سوئیس ، آثار تاریخی و فرهنگی و شهر های محبوبی نظیر زوریخ ، ژنو ، لوزان و بازل چنان زیبایی ای دارد که دل کندن از آن بسیار سخت خواهد بود .

تور سوئیس

برنینا اکسپرس در کشور رویایی سوئیس

برنینا اکسپرس یکی از اماکنی است که در سفر به سوئیس نباید از قلم بیفتد !! برنینا اکسپرس قطاری به رنگ قرمز است که از بین رشته کوه های آلپ عبور میکند . مبدا این قطار شهر شور است و مقصد نهایی آن به شهر تیرانو در شمال ایتالیا میرسد . شما با سوار شدن این قطار تا رسیدن به مقصد 4 ساعت راه پیش رویتان دارید .

قطاری مفرح و جذاب در سوئیس

شما باید از 196 پل و 54 تونل عبور کنید تا به مقصد برسید . مناظری که در میان راه می بینید قطعا در جهان بی همتاست . یخچال های طبیعی ، قله های سرسبز و شهر های کوهستانی ، پل های مرتفع که ارتفاعشان به 60 متر هم میرسد تنها بخش کوچکی از مناظر زیبای بین راه است .

پذیرایی در قطار نیز به نحو احسنت انجام میشود . نوشیدنی ها و خوردنی ها توسط خدمه ی راه آهن مستقیما نزد شما آورده میشود .

قطار های برنینا اکسپرس واگن هایی راحت با پنجره هایی بزرگ دارد و همین امر سفرتان را شیرین تر میکند . در قطار واگنی به نام رستوران نخواهید دید اما غرفه ای کوچک تنقلات و نوشیدنی هایی بی نظیر را در اختیارتان قرار خواهد داد .

برنینا اکسپرس قطاری مفرح و جالب در کشور سوئیس

در سفر به کشور رویایی و منحصر به فرد سوئیس حتما سفر با این قطار را تجربه کنید . قطعا تجربه ای ناب و تکرار نشدنی خواهید داشت پس این تجربه را از دست ندهید .