برینز سوئیس

جاذبه گردشگری - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

برینز سوئیس 

سوئیس کشوری زیبا و رویایی در قلب اروپاست . کشوری پر از اماکن و جادبه های دیدنی که نظیرش را در هیچ جای این کره ی خاکی نخواهید دید . چشم انداز خیره کننده از طبیعت بکر و زیبا و مناظر خارق العاده تنها بخش کوچکی از زیبایی های این کشور بی نظیر است . افراد بسیاری از این کشور با عنوان بهشت زمینی یاد می کنند . یکی از دیدنی ترین اماکنی که در سفر به کشور سوئیس حتما باید از آن دیدن شود برینز است . این نام درواقع متعلق به دهکده ای زیبا در دل این کشور است . دهکده ای بینظیر که قطعا دیدن زیبایی های آن حیرت زده تان خواهد کرد .

 

تور سوئیس

برینز دهکده ای خارق العاده در سوئیس

برینز بین دو کوه بلند قرار گرفته که همین امر زیبایی اش را چندین هزار برابر کرده . شما میتوانید در این دهکده ساعاتی خوش و مفرخ را به دور از ازدحام و شلوغی شهر سپری کنید !! حتی اگر مایل باشید میتوانید شب را در آنجا بمانید و استراحت کنید .

ما به شما این اطمینان را میدهیم که خاطراتی خوش را در برینز برای خودتان باقی خواهید گذاشت . اقامتگاه های چوبی در دهکده بهترین ذیرایی رااز شما خواهند کرد . 

نمایی زیبا زا برینز سوئیس

از دیگر ویژگی های برینز می توان به نزدیک بودنش به اینترلاکن اشاره کرد . بعنی شما با رفتن به این مکان هم میتوانید از برینز دیدن کنید و هم سری به منطقه ی زیبا و خارق العاده ی اینترلاکن بزنید .

نمایی خارق العاده از برینز سوئیس

پیشنهاد میکنیم در سفر به کشور رویایی سوئیس حتما از این منطقه دیدن کنید !! جرا که قطعا از نرفتن به آن جا پشیمان خواهید شد . 

دهکده ای زیبا و با شکوه در برینز سوئیس