بهترین مکان‌ها برای تماشای موسیقی زنده در استانبول

تور لحظه آخری استانبول - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۵ بهمن ۱۳۹۵

Nardis Jazz Club -  کلوپ جاز ناردیس

یکی از بهترین کلوپ‌های جاز شهر که فضای بسیار واقعی و صمیمی دارد، با نور کم و استیج کوچک که نزدیک میزها قرار گرفته و شما احساس می‌کنید جزئی از اجرا هستید. معمولاً هنرمندان محلی در این کلوپ اجرا می‌کنند اما با همکاری کلوپ ناردیس با فستیوال‌های جاز شهر هنرمندان بین‌المللی هم برای اجرای صمیمی به این مکان می‌آیند. می‌توانید از کافه‌ای که در پشت کلوپ  قرار دارد یک نوشیدنی بگیرید و یک میز انتخاب کنید (میزهای بالای پله‌ها برای کسانی که چشمان تیزبینی دارند عالیست) ولی متوجه باشید که برای ورود باید هزینه‌ی کمی بپردازید.

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری استانبول

 

IKSV Salon - سالن IKSV

این سالن بخشی از بنیاد فرهنگی و هنری استانبول است که مسئول برگزاری مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی و هنری شهر است. سالن در واقع محل برگزاری کنسرت است که ویژگی برگزاری موسیقی زنده، تئاتر و رویدادهای ادبی را نیز دارد. در این سالن کنسرت‌های موسیقی کلاسیک، جاز، راک و الترناتیو بیشتری به نسبت به هنرمندان عادی برگزار می‌شود. بین ماه‌های اکتبر تا اواخر می گروه‌های موسیقی نظیر «افترکلانگ»، «مامال هندز»، «آنا آراف» و هنرمندان محلی در آن برنامه دارند.

 

babylon club istanbul - کلوپ بابیلون

بنای قدیمی بابیلون یا همان بابل در «اسمالی مسجد» یکی از بی نظیرترین مکان‌ها برای موسیقی زنده است و تقریباً هر کسی از شوهای بسیاری که تا نیمه‌های شب در آن برگزار شده خاطره‌ای دارد. بسیاری از گروه‌های موسیقی اولین کارشان را در بابیلون اجرا کرده‌اند. مکان جدید بابیلون در «بومونتیادا» با فضای بزرگ‌تری که دارد می‌تواند خاطره‌های جدیدی برای مشتاقان موسیقی زنده بسازد. انواع موسیقی‌های جاز، راک، فانک، الکترونیک، بومی و پاپ در کلوپ  بابیلون اجرا می‌شود. در این ماه بسیاری از هنرمندان بومی و بین‌المللی جشنواره جاز آکبانک در بابیلون بر روی صحنه خواهند رفت از جمله گروه مشهور «اولدیز بات گولدیز» و هنرمندانی مانند «مایکل فرانتی» و «دنیز تکین».