تاپ تن پاتایا

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور پاتایا - در تور تایلند - ۵ آذر ۱۳۹۸

پاتایا، دومین مرکز گردشگری محبوب تایلند بعد از بانکوک، به سواحلش معروف است. این شهر پرشور با زندگی شبانه و مهمانی های بی پایانش، شهر هندوییسم و ماسه های آفتاب خورده و جاذبه های استوایی است. اما برترین فعالیت هایی که می توان در این شهر انجام داد کدامند؟

 

1. ساحل جوم تیان

از شلوغی سواحل پاتایا خسته شده اید؟ پس کمی به جنوب بروید تا به ساحل جوم تیان برسید. این ساحل 6 کیلومتری پناهگاهی پر از آرامش است. نه به اندازه ی ساحل پاتایا آن قدر شلوغ است و نه آن قدرها کوچک. ورزش های آبی از جمله جت اسکی، پاراسیلینگ و موج سواری در این ساحل امکان پذیر است. رستوران های زیادی هم در خط ساحلی با غذای دریایی و یا تایلندی پیدا خواهید کرد.

 

2. حرم حقیقت

اگر بخواهیم یکی از نقاط پاتایا را به عنوان نشانه ی آن معرفی کنیم، بهترین گزینه این معبد است. معبد حقیقت به شکلی دقیق از چوب کنده کاری شده ساخته شده است. این جا پاتوق کیک بوکسینگ تایلندی، نمایش های فرهنگی و فیل سواری نیز می باشد.

 

3. مینی سیام

مینی سیام به عنوان لگو لند تایلندی نمونه ی با مقیاس کوچک مشهورترین سازه های جهان از جمله مجسمه ی آزادی (نیویورک)، طاق پیروزی (پاریس)، بادبود پیروزی بانکوک و ... است.

 

4. بازار شناور چهار سرزمین

تنها بازار شناور در پاتایا که در آن بازرگانان، کشاورزان و ماهی گیران با قایق هایشان اجناس خود را به فروش می رسانند، بازار چهار سرزمین است. می توانید با قایق به بازار بروید و گل، ادویه جات، صنایع دستی و حتی میوه و سبزی خریداری کنید.

 

5. جهان زیرآب پاتایا

اولین آکواریوم مدرن تایلند، زیستگاه گونه های گسترده ای از ماهی های استوایی است. می توانید کنار کوسه ها شنا کنید، به لقمه ماهی ها غذا بدهید و غذا خوردنشان را تماشا کنید.

6. برج پاتایا پارک

شهربازی و برج پاتایا پارک، یک تجربه ی دلچسب برای کودکان و نیز بزرگترها خواهد بود. ترن هوایی، سرسره آبی و آسانسور پاتایا پارک به همراه تماشای مناظر پاتایا بر فراز برج بسیار لذتبخش خواهد بود. 

7. تاکستان دریاچه نقره ای

تاکستان دریاچه نقره ای، یک منطقه ی به یادماندنی در شرق تایلند و تنها تاکستان منطقه است. می توانید کمی انگور رایگان بگیرید، فیل سواری کنید و یا سراغ دوچرخه سواری و موتور ATV بروید.

8. خیابان واکینگ

یکی از خیابان های مشهور پاتایا که گردشگران زیادی را جذب می کند، این خیابان است. میلیون ها کافه بار، نایت کلاب، رستوران و چیزهای دیگر در این خیابان می بینید. البته باید بدانید که خیابان هر روز از ساعت 6 ب.ظ. به روی گردشگران گشوده می شود.

9. تپه بودای بزرگ

این تپه در جنوب پاتایا یک بودای بزرگ طلایی را به همراه یک معبد بوداییان روی قله ی خود جای داده است. این مجسمه ی طلایی بزرگ، ارتفاعی معادل 18 متر دارد و در سال 1977 ساخته شده است. در ضمن مجسمه ی بودا از فواصل بسیار دور نیز قابل مشاهده است. بر فراز تپه از مناظر دوردست پاتایا بهره مند شوید.

 

10. دهکده فرهنگی و باغ استوایی نانگ نوچ

این پارک با مساحت 2.4 کیلومتر مربع عجایب فراوانی از جمله باغ استون هنج، باغ فرانسوی قرن هفدهمی و شیرخوارگاه های ارکیده را در خود جای داده است.

 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

diyakoparvaz.com