تفریحات هیجان انگیز پاتایا

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور پاتایا - در تور تایلند - ۲ بهمن ۱۳۹۵

وقتی به شهر پر هیجانی مثل پاتایا سفر میکنین باید انتظار لحظه های هیجان انگیز و پرماجرایی رو در سفرتون داشته باشین. این شهر به دلیل همین تفریحات فوق العاده ای که داره طرفدارای زیادی در سراسر دنیا برای خودش جمع کرده. در این مطلب میخوایم چندتا از بهترین تفریحات پاتایارو واستون معرفی کنیم.

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

 

بانجی جامپینگ

اگه به پاتایا سفر کردین تجربه ی پریدن از ارتفاع ۵۰ متری و سقوط به منظره ی زیبای این منطقه رو از دست ندین میتونین بعد از پرش موفقیت آمیز و زنده موندنتون یه جشن کوچیک با همراهانتون بگیرین و لذت ببرین.

غواصی

دنیای پر رمز و راز زیر آب با موجودات عجیب و غریب دریایی، فرصت یک ماجراجویی و تجربه ی فراموش نشدنی است. به همین دلیله که غواصی در سواحل پاتایا از پرطرفدارترین تفریحات تایلند است.

چتر بازی

پاتایا معروف ترین مقصد چتربازی در تایلندست. شما میتونیین در طول ۳ روز مدرک چتر بازیتون رو بگیرین.این ورزش ازون فعالیت هایی که در امنیت کامل انجام میشه و حتی میتونین پرش رو با مربی انجام بدین.

قایقرانی

پاتایا به دلیل آب و هوای آفتابی که همراه با وزش باد داره به یک مکان عالی برای قایقرانی تبدیل شده. میتونین برای سفر به جزیره های زیبای اطراف پاتایا از قایق های بادبانی استفاده کنین.

پارک آبی پاتایا

پارک آبی پاتایا به دلیل وسعت و تنوع بازی هاش ، بزرگترین پارک آبی جنوب آسیاست که با انواع تفریحات آبی برای تفریح مسافران و گردشگران مهیا شده.

طناب بازی در جنگل

لذت بردن از طناب بازی در بین جنگل های انبوه استوایی پاتایا، تجربه ی شیرین و فراموش نشدنی است که میتونین از سفرتون به پاتایا با خودتون ببرین.

اسکی روی آب

اوج هیجان وسرعت رو وقتی حس میکنین که در حال اسکی کردن با کابل متصل شدین به یک قایق و با سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت روی آب در حرکتین. اسکی روی آب در پاتایا از تفریحات پرطرفدار گردشگرانه که بهتون توصیه میکنیم از دستش ندین.