توریست ها برای ورود به این کشور باید اثبات کنند پول کافی دارند

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور بانکوک - در تور تایلند - ۲ مرداد ۱۳۹۶

از این پس در مرزهای تایلند سخت گیری بیشتری در قبال دارندگان ویزای مسافری اعمال می شود. اما دلیل این سخت گیری ها چیست؟ اما گفتیم در مرز ! در تور هوایی لحظه آخری تایلند نگران چیزی نباشید.

از این پس توریست هایی که قصد سفر به تایلند را دارند، باید مدارکی ارایه دهند که نشان دهد در حسابشان 20000 بات (حدود 20 میلیون تومان) موجود است. در برخی مرزهای تایلند سخت گیری بیشتری در قبال دارندگان ویزای مسافری اعمال می شود. این سخت گیری ها حتی برای کسانی که سابقه سفر به تایلند داشته اند و نیز دارندگان ویزای تحصیلی اعمال می گردد. این اقدام برای تشخیص توریست های واقعی از کسانی است که برای کار به تایلند می روند و همچنین از ورود گردشگران و کوله گردانی برای بودجه ی سفرشان گدایی می کنند، جلوگیری می کند.

 

دفتر رفاه و امور اجتماعی تایلند (FCO) هنوز اشاره ای به حداقل میزان پول مورد نیاز برای ورود به تایلند نکرده است؛ با این حال به مسافران تایلند توصیه کرده بلیت برگشت خود را رزرو کنند. چون ممکن است مقامات مهاجرت هنگام ورود به تایلند درمورد بازگشتتان از شما سوال بپرسند و در صورتی که پاسخ را قانع کننده نیابند، از ورودتان ممانعت به عمل آورند. به علاوه برخی از خطوط هواپیمایی از سوار شدن مسافرانی که بلیت خود را رزرو کرده اند به هواپیما، سربازمی زنند. 

 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

diyakoparvaz.com