تور اتریش

تور اتریش - در تور وین - در تور اتریش - ۳ آذر ۱۳۹۸

تور اتریش یکی از برترین تور های اروپایی به کشوری سرسبز و باکلاس در قلب اروپاست. اتریش در نزدیکی کشور آلمان کشوری مترقی و یکی از آرام ترین و شادترین کشورهای منطقه اروپاییست.

تور اتریش دیاکو پرواز نسبت به سایر تور ها و قیمت های آژانس های دیگر ارزان بوده و اروپا یکی از مقاصد جدید مورد تمرکز دیاکو پرواز است. اتریش به پایتختی وین یکی از مقاصد برتر گردشگران اروپاست.

اسم اتریش از نام آلمانی آن به تلفظ اؤستغایش گرفته شده و از دو واژه اؤستر (شرق) و رَیش (قلمرو حکمرانی و پادشاهی) تشکیل شده است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است.

 

تور های امروز اتریش

 

تور لاکچری امپراتوری اطریش

خیلی ها ترجیح می دهند بجای سفر به اتریش و پرداخت هزینه های بیشتر, سرمایه خود را پس انداز کرده و بجای آن یک سفر ترکیه یا گرجستان ارزان بروند و خیال خود را راحت کنند. اما این یک روحیه خساست میانی است که ناخوداگاه بر ضمیر افراد در طی سالیان دراز نشسته و ناشی از درامد پایین یا سخت پول دراوردن است.

کسانی به تور اتریش می روند که واقعا آدم های لاکجری باشند و لاکچریت در خون آنان باشد! طمع داشتن بهترین ها و اشرافی گری همیشه هم بد نیست! حداقل برای سفر کردن و کسب معارف بیشتر. پس بیایید یکبار به ضمیر ناخوداگاه خود نه بگویید و طعم زندگی جاه طلبانه را بچشید. اتریش می تواند بهترین شروع برای فکرهای بزرگتر و سفرهای بزرگتر باشد. تور اتریش همه آن چیزیست که به شما کمک می کند یک توریست حرفه ای شوید.

 

تور لحظه آخری اتریش

اینکه بگوییم تور اتریش را در لحظات آخر یا دقیقه نود و چند بخریم صحیح نیست و باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید تا در آخرین لحظات ممکن با ریسک کم این تور را تهیه کنید. چون تور اتریش همانند تور تفلیس و کیش نیست که همان روز یا نهایتا 24 ساعت قبل از پرواز برای آن تصمیم نهایی را بگیرید. هفته ها برنامه ریزی می طلبد و باید چند هفته زمان برای اخذ ویزای شینگن و چک های امنیتی گذاشت. چون لحظه لحظه این تور خیلی ارزشمند است باید برای تک تک لحظات تور اتریش برنامه داشت و تمامی آثار مهم و جاذبه های گردشگری اتریش را با اظلاعات کامل و طبق زمانبندی دقیق رجوع کرد. در جدول زیر تورهای دقیقه نودی بهمن ماه 96 و نوروز 97 که همگی بصورت ترکیبی با شهرهایی از ایتالیا,فرانسه,مجارستان,چکسلواکی و اسپانیا هستند را ملاحظه می کنید :

 

تور ارزان ترکیبی اتریش

ردیف نام تور مدت قیمت ایرلاین توضیحات
1 تور اتریش- ایتالیا- فرانسه (نوروز ۹۷) 11 روز 2350 یورو IRAN AIR وین + رم + پاریس
2 تور اتریش-فرانسه نوروز۹۷ 7 روز 1970 یورو IRAN AIR وین + پاریس
3 تور اتریش-مجارستان-چک اسلواکی نوروز۹۷ 12 روز 2150 یورو AUSTRIAN  وین + پراگ + بوداپست
4 تور اتریش-اسپانیا نوروز۹۷ 8 روز 1950 یورو TURKISH AIRLINE وین + بارسلون

 

 

هتل های اتریش که از آنها در تورهای ترکیبی اتریش استفاده می شوند :

 بر روی آنان کلیک کنید تا قیمت های این دو هتل را برای تور های مختلف جاری ببینید.