تور ارزان گرجستان

تور ارزان گرجستان - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۳۰ آبان ۱۳۹۸

تور ارزان و لوکس گرجستان

نظرتان چیست کمی هم راجع به تور گرجستان حرف بزنیم ؟ اصولا دیاکو پرواز تورهای خارجی بسیار متعدد و با تنوع فراوانی دارد و از غرب اروپا تا شرق آسیا ما هزاران تور و پکیج مختلف را تاکنون عرضه کرده ایم و تورهای خارجی لحظه آخری دیاکوپرواز در ایران معروفند. یکی از مسیرهای معروف ما ثبت نام در تورهای دقیقه 90 گرجستان است. تور ارزان گرجستان از تهران یکی از تورهایی است که همیشه پرظرفدار بوده و سفر به قفقاز با قیمت های فوق العاده تفلیس همیشه بیادماندنی و خاطره انگیز خواهند بود. ما سعی کرده ایم کمی به آن لوکس بودن هم تزریق کنیم. تفلیس و باتومی در این تور انتخاب های اول خواهند بود. فقط تفلیس را با آن منظره قلعه ناریکالا بر تپه مشرف به شهر و ساختمان های نارنجی رنگ یونانی گونه را تصور کنید!

رزرو تور گرجستان

اما چطور می توان تور گرجستان را رزرو کرد ؟ شما می توانید در صفحه مخصوص گرجستان تمام هتل های گرجستان و شهرهای آن مانند تفلیس و تورهای موجود فعلی گرجستان را مشاهده بفرمایید. البته ممکن است در بعضی اوقات سال توری برای گرجستان تعریف نشده باشد با در بعضی از ماه های سال ترافیک تورها سمت گرجستان باشد که این بنا به فصل و آب و هوا و مسائل سیاسی متغیر است. لظفا بیمه مسافرتی فراموش نشود. خیلی ها برای سفر کسب و کاري به گرجستان می روند! صرفنظر کردن از يك رزرو نیز امکان پذیر نمی باشد چون پروازها چارتر و غیرقابل سوخت هستند. تاخیر و لغو سفر نیز از جمله اتفاقات پیش آمده در یگ مسافرت هستند.

تور دقیقه آخری گرجستان یا تور دقیقه نود گرجستان باری کسانیست که آرزوی سفر گرجستان رایگان را دارند! البته شاید رایگان نه اما با تخفیف های نجومی و سرسام آور می توانید این کشور زیبا را با هزینه بسیار پایینی از نزدیک ببینید. در لینک زیر می توانید قيمت تور گرجستان و هتل های مختلف آن و مظالب گردشگری گرجستان را مشاهده نمابید :

تور های ارزان گرجستان امروز

ثبت نام تورهای لحظه آخری داخلی بسیار ساده می باشد و بعلت پایین بودن قیمت آن هزاران نفر مشتاق برای رفتن به این سفر صف کشیده اند. همه ساله 80هزار نفر فقط از ایران به کشور گرجستان رهسپار می شوند.بلیط تهران گرجستان دقیقه نودی نیز از جمله فوق ارزان های صنعت هوایی است و پیشنهاد می شود برای نوروز 97 این مسیر را برگزینید. تدارك براي سفر زیاد سخت نیست! یک چمدان/ بارو بنديل و اندکی لباس؛ در شهری مثل تفلیس انقدر دیدنی وجود دارد و انقدر باید راه بروید که زیاد در هتل نمی مانید. دفتر فروش بلیط آن نیز در فرودگاه وجود دارد. شاید بخواهید خودتان قضاوت کنید که خرید بلیط رفت و برگشت و هتل در تفلیس می تواند رقم 800هزارتومنی تور آنرا پوشش دهد یا خیر؟ برای بوکینگ این تور همین حالا اقدام کنید و تیکت خود را ثبت کنید. نحوه رزرواسيون ما بسیار ساده است. فقط کافیست برنامه سفر و سفرنامه را مطالعه فرمایید تا با فرهنگ و آداب و رسوم مردم گرجی آشنا گردید. کنترل پاسپورت نیز در فرودگاه زیاد سفت و سخت نیست چون گرجستان ویزای خود را براداشته است.
فصلهای شلوغ و خلوت گردشگری (های سیزن و لو سیزن) و تاثیرات آن بر هزینه های تور گرجستان خیلی زیاد نیست. هیچ وقت قیمت تور ارزان و یا در زمان پیک خیلی زیاد نمی شود. اصولا این تور جزو ارزان ترین هاست و مسافر درگیر این نمی شود که پروازش فول چارتر است؟ سیت چارتر است؟ سیت چارتر بک تو بک است یا سیت چارتر بلاک سیت است؟؟؟!!! بلیط دقیقه 90 میان هفته گرجستان که دیگر فوق ارزان است!! معماری جذاب دو بنای مدرن را در زیر میبینید. پل معروف رودخانه تفلیس نیز از دیگر بناهای مردنیته در تفلیس است که در کنار ساختمان های قدیمی و کلاسیک پایتخت تلفیق شگرفی را به شهر بخشیده اند.

تلگرام تور لحظه اخری گرجستان


آی دی کانال تلگرام تورهای ارزان و لحظه آخری گرجستان دیاکو پرواز را حتما فالو کرده و دنبال کنید. تور گرجستان ارزان دقیقه 90 از تهران و اصفهان و شیراز و مشهد همه و همه در این کانال گزارش می شوند.

https://t.me/diyakoparvaz


کانال بلیط لحظه آخری گرجستان

تلگرام تورهای لحظه آخری گرجستان که از اصفهان و شیراز و مشهد نیز بتوانند در جریان روند آماده سازی مقدمات سفر به کشور های منطقه قفقاز را ترویج می کنند در صفحه تماس با ما موجود است. دوستان عزیز می توانند با مراجعه به این صفحه کانال پرواز لحظه آخری گرجستان و سایر کشورها و همچنین راه های ارتباطی با ما را ملاحظه کنند.شرایط ثبت نام و استفاده از تسهیلات سفر به گرجستان را از همکاران ما بپرسید.

 

بهترين هتل گرجستان

هتل بیلتمور را شاید بتوان بهترین هتل گرجستان نامید. علت آن استفاده از معماری مدرن و چشم نواز در ساختمان و نمای آن و همچنین امکانات و سرویس های بی وقفه و منظم آن در برنامه روزانه خواند. این هتل حق دارد که گران ترین هتل تفلیس باشد!