تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۴ آذر ۱۳۹۸

تورهای خارجی ارزان قیمت و لحظه آخری استانبول

دیاکوپرواز مدعی انجام تورهای باکیفیت و ارزان قیمت خارجی در سراسر دنیا مخصوصا آسیا و اروپاست و همچنین برای مسافرین دقیقه نودی تورها و آفر های ویژه ای مد نظر دارد. شما عزیزان می توانید همه روزه تورهای دیاکو را چک کرده و مقصد مورد نظر خود را انتخاب فرمایید. استانبول شهری است که پروازهای آن روی دست نمی ماند و همیشه بصورت فول چارتر برگزار شده. اما چرا ارزان و لحظه آخری را انتخاب کنیم؟ دلیل آن رویش هست! اول اینکه قیمت تمام شده آن پایین بیاید و دوم اینکه خریدن تور در دقایق پایانی هدفی جز کم کردن دوباره قیمت ها ندارد. این شهر که در گذشته به آن قسطنطنیه می گفتند مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه است و آنتالیا و کوش آداسی و بدروم زیرا دست مرکزیت این شهر اداره می شوند. 

اما چرا استانبول در ناحیه مرمره سومین شهر بزرگ جهان از لحاظ گردشگری محسوب می شود؟؟ 

 

تور دقیقه آخری استانبول

از شهرستان هم امکان رفتن به تور استانبول هست ؟ تور لحظه آخری استانبول یکی از تورهای پرطرفدار ما از کشور ترکیه است که همه روزه تورهای متعددی به این شهر تاریخی و زیبا برگزار می گردد. تور استانبول ارزان دقیقه 90 از تهران و اصفهان و شیراز و مشهد متقاضی های بیشماری دارد و ما سعی می کنیم بتوانیم همگان را تاجاییکه می شود از شهر خود یا با یک پرواز میانی از شهرستان به تهران و سپس از تهران به استانبول بفرستیم. در مقصد ابتدا یک Airport Transfer و پس از آن اقامت در هتل انجام میگیرد. برای سفر به استانبول و شروع ماجراجویی خود از میدان تقسیم و خیابان استقلال تا مساجد و کلیساهای بزرگ استانبول تور لحظه آخری استانبول را رزرو کنید.

تور لحظه آخری استانبول امروز

 


تور استانبول نوروز 97

دو تور برای عید 97 تدارک دیده شده و قيمت تور استانبول در این ایام کمی بالاتر از نرخ نرمال است اما تور 5 روزه و 8 روزه ما دارای دو نرخ یک میلیون و صد و یک میلیون و هشتصد هزار تومان است که برای دو عده می تواند بکار رود.تور دقیقه آخری استانبول را چه زمانی خریداری کنیم ؟ تور دقیقه نود استانبول اسمش رویش است و شما می توانید با یکبار پرداخت بقیه سفر استانبول را رایگان کنید!!  شرایط ثبت نام و استفاده از تسهیلات سفر به استانبول را با مشاوره از کانترهای ما بپرسید.
استانبول جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. 

ثبت نام در تورهای دقیقه 90 استانبول کار بسیار ساده ایست. این شهر با داشتن صدها کلسیا و مساجد عظیم و طویل یکی از شهرهای قدیمی و گذشته از تاریخ و اتفاقات آن در قرون متمادی است. آیا می خواهید به تاریخ دروازه آسیا و اروپا رجوع کرده و در عظمت آن غرق شوید؟ استانبول دروازه درونی آن است. ضمن اینکه اکثر تجار پارچه و پوشاک جهان این شهر را بعنوان معدن و مرکز پوشاک می شناسند.

بلیط دقیقه 90 میان هفته استانبول بسیار ارزان است و چون مردم کمتر در اواسط هفته به مسافرت می روند این بلیط یا تور بسیار ارزان است.

 

کانال تلگرام آژانس مسافرتی استانبول

تلگرام تورهای لحظه آخری استانبول از اصفهان و شیراز و مشهد و دیگر مشخصات تور استانبول در کانال زیر آمده است. اینستاگرام دیاکو نیز قیمت های تورها را منتسر می کند.

https://t.me/diyakoparvaz

جاذبه های گردشگری استانبول

ابتدا اسامی مختلف استانبول را در قرون مختلف برمی شمریم:

 

  • بیزانتیوم
  • آگوستا آنتونینا
  • رم جدید
  • کنستانتینوپل
  • استیمبول
  • اسلامبول
  • استامبول

 

اما در مورد جاذبه های گردشگری استانبول که بسیار هم دیدار از آنهاارزان است باید بگوییم که استانبول دارای صدها مسجد و کلیسای بسیار عظیم و قدیمی است که دلیل آن هم واقع شدن در دروازه آسیا و اروپا و کشمکش این دو قاره بر سر تصرف این شهر بوده که مدتی مسیحی ها بر این شهر تسلط داشتند و کلیسا می ساختند و زمانی مسلمانان اداره شهر را در دست می گرفتند و مسجد می ساختند. این شد که این شهر علاوه بر قلعه ها و دیوارهای قدیمی بلند دارای مساجد و کلیساهای بسیاری شد.همین الان هم استانبول دارای دو بخش آسیایی و اروپایی می باشد و مردم هر دین در بخش خود زندگی می کنند. در دوران معاصر نیز دولت برای رونق گردشگری در این شهر , زیربناهای مهمی را در این شهر پدید آورد و علاوه بر بهره بردن از رودخانه بزرگی که استانبول را به دو بخش قسمت کرده برای ایجاد مناظر زیبا و برپایی تورهای کشتی کروز و ماهیگیری و دریانوردی نمای شهر را بسیار بهبود بخشید و هتل های بسیاری در این شهر بنا نمود و سرمایه های خارجی وارد شده به استانبول را تشویق به ادغام در بخش گردشگری و توریست کرد. این شد که استانبول هم اکنون یکی از 5 شهر اول جهان در حوزه توریست ارتقا یافت. تور های لحظه آخری استانبول بذلیل گستردگی شهر هر کدام بخشی از این جاذبه ها را پوشش می دهند.

لیست تور لحظه آخری تایلند

 

مهم ترین جاذبه های گردشگری استانبول 

 

 مسجد بزرگ ایاصوفیه Aya Sofya که خود نماد اصلی شهر استانبول بشمار می رود بزرگترین مسجد مسلمانان جهان در قرون زیادی بوده که شکوه و عظمت آن مثال زدنیست.

سایر دیدنی های مهم استانبول را در زیر مشاهده می کنید :

موزه هترهای ترکی و اسلامی (Museum of Turkish and Islamic Arts (Türk ve Islam Eserleri Müzesi
بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی) (Grand Bazaar (Kapalı Çarşı
موزه باستان شناسی استانبول Istanbul Archaeology Museum
مسجد سلیمانیه Süleymaniye Mosque
کلیسای چورا (Chora Church (Kariye Müzesi
کاخ دلمه‌باغچه Dolmabahçe Palace
کلیسای آب انبار (Basilica Cistern (Yerebatan Sarnıçı
میدان تکسیم
بازار ادویه (Spice Bazaar (Mısır Çarşısı
قلعه روملی حصار
مسجد سلطان احمد (مسجد آبی) (Blue Mosque (Sultan Ahmet Camii
کاخ توپکاپی (توپکاپی سارایی) (Topkapı Palace (Topkapı Sarayı
برج گالاتا