تور لحظه آخری تایلند

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور تایلند - در تور تایلند - ۲۵ آبان ۱۳۹۸

آخرین لحظه ای که می توانید تور تایلند را تهیه کنید چه زمانیست ؟ کدام زمان دقیقه نود برای سفر کردن به شرق آسیا مدنظر گرفته می شود ؟

تور لحظه آخری تایلند موضوع بحث امروز ما است. معمولا تور های تایلند بصورت کامل دست چند آژانس هواپیمایی اصلی از جمله دیاکو پرواز تهیه و پکیج بندی می شود و سایر آژانس ها از آنها پیروی می کنند و بر روی قیمت های آنان سود می کشند. تایلند از آن دسته از تور های نیمه ارزان است که فاصله زیادی با کشورمان دارد اما به علت تعدد تقاضا برای سفر بسیار ارزان قیمت است.

تور های تایلند میان هفته و دقیقه نودی بسیار ارزان تر از همان تور تایلند در ایام تعطیلات رسمی هستند. پاتایا, بانکوک, پوکت و ساموئی جزو اصلی ترین شهر های تایلند برای گردش هستند. جاذبه های فراوان تایلند از دلایل سفر های پرشمار به این کشور هستند. پاتایا بدلیل جاذبه های هیجان انگیز و اجتماعی خود و ماجراجویی توریست ها در آن با مردم تایلندی , پوکت با هتل های سوپرلوکس و مناظر بسیار زیبا و بکر و سرسبز و بانکوک به علت مرکزیت در تایلند و قرار داشتن اکثر جاذبه های بزرگ در این شهر از پر سفرترین مقاصد گردشگران هستند.

لیست قیمت تور لحظه آخری تایلند

خب الان که با تور تایلند آشنا شدیم وقیت آن است که به سایر ویژگی های این تور بپردازیم. 

بهترین زمان تور تایلند لحظه آخری

بر اثر تغییرات آب و هوای تایلند قیمت های تور تایلند نیز تغییر می کنند. در زمانی از فصول سال که هوا خیلی گرم یا خیلی سرد باشد یا فصل باران های سیل آسای تایلند باشدمسلما مسافر کم و قیمت ها هم پایین می آیند و تعداد تور ها به تایلند هم کم می شوند. تور های میان هفته ای و برگزار شونده در ایام غیر تعطیل نیز قیمت پایین تری نسبت به تور تایلند مثلا در جمعه دارند. همچنین اگر شما بهمن و اسفند این تور را خریداری کنید بسیار ارزان در می آید و تور های نوروز 97 تایلند بسیار گران تر از تور های زمستان آن بفاصله یکماه و حتی تا دوبرابر رقم آن می شوند. پس بهتر است الان تور تایلند آن هم از نوع لحظه آخری اش را تهیه کنید و عید نوروز در منزل بمانید یا به عیددیدنی بپردازید. این چند فاکتور بشما برای یافتن بهترین زمان برای سفر به تور لحظه آخری تایلند کمک شایانی خواهد کرد. 

تایلند در دقیقه نود

اصولا بعلت دور بودن کشور تایلند و وجود ریسک بالا در رسیدن ویزای تایلند, معمولا کسی برای کمی پایین تر آمدن قیمت سفر این رسیک را نمی کند که در لحظات آخر این تور را بخرد و برخلاف تور هایی مثل گرجستان یا کیش نمی توان تا ثانیه های آخر صبر کرد.

 

مقاصد تور لحظه آخری تایلند

مقاصد تور لحظه آخری تایلند می تواند بانکوک, پاتایا, پوکت, فیفی , ساموئی بصورت تک مسیر یا بصورت تور ترکیبی مثلا بانکوک پاتایا یا پاتایا پوکت باشند. البته هر کدام از این شهرها جاذبه های گردشگری فراوانی دارند و هر کدام به تنهایی می توانند یک تور کامل را ساپورت کنند.

 

 

آیا تور لحظه آخری تایلند ارزان است ؟

اصولا ما در بحث قیمت تور تایلند دو مقوله داریم. یکی اصول اولیه قیمت بندی تور تایلند توسظ یک موسسه و دیگری زمان خرید تور و تفاوت قیمت ها. اگر شما از دیاکوپرواز این تور را تهیه کنید خواهید دید که نسبت به سایر آژانس های مسافرتی ما قیمت های ارزان تری نسبت به انها داریم و می توانید با خیال راحت تایلند را با ما بگردید. اما اصولا میان هفته ها و دقیقه نودی بودن دو عاملی است که باعث ارزان شدن تور تایلند می شود. اگر دقیقه نود یا همان لحظه آخر شما این تور را تهیه کنید مسلما قیمت آن بصورت پله ای کاهش چشمگیری خواهد داشت اما در عوض ریسک پر شدن آن و یا ریسک صادر نشدن ویزای تایلند نیز بالا می رود. پس باید بین این دو انتخاب کنید! تو لحظه آخری و ارزان تایلند و یا تور بدون ریسک و مطمئن تایلند!