تور های لحظه آخری تایلند از ایران

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور تایلند - در تور تایلند - ۶ فروردین ۱۳۹۷

تور های لحظه آخری تایلند از ایران

در کشورمان ایران تور لحظه آخری محبوبیت  معروفیت خاصی میان کسانی که قصد سفر دارند ، دارد . هر مسافر و توریستی با شنیدن این نام منتظر پیشنهاد های ویژه از طرف آژانس مربوطه هستند تورهایی مناسب با قیمت هایی استثنایی !! اگر قصد سفر داشته باشید این تورها انتخابی شایسته برایتان خواهد بود .

انواع تور لحظه آخری تایلند + قیمت ها

تور تایلند یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین تورها برای گردشگران ایرانیست . سالیانه سیل عظیمی از جمعیت از ایران وارد این کشور میشوند . دیاکو در تمامی روزهای سال تورهای جذاب و متنوع از مقصد ایران به تایلند برگزار میکند که از نظر قیمت نیز بسیار مناسب و ایده آل است .

این کشور از کشورهای بسیار مهیج و دیدنی در آسیای شرقی است و تا امروز توانسته یا اماکن دیدنی فراوانش افراد بسیاری از نقاط مختلف جهان به خصوص ایران به خود جذب کند .

نکته ی منفی این جاست که همه تر تایلند را با تفریحات شبانه ی آن میشناسند و از طبیعت بکر و بینظیر آن به کلی غافلند . شما میتوانید با رزرو تورهای لحظه آخری از برترین و بهترین نقاط دیدنی در این شهر دیدن کنید و لحظاتی بینظیر را برای خودتان رقم بزنید .
معابد دیدنی فراوان ، باغ نونگ نوچ ، پارک سنگی ، مزرعه تمساح ها ، مینی سیام ، سواحل زیبای پاتایا ، جزیره ی حیرت انگیز مرجان ، موزه ی آنک کوسالاسالا ، دنیای زیر آب و بازار دیدنی شناور پاتایا از اماکنی است که در سفر به پاتایا نباید دیدن آن ها را از دست بدهید .

قیمت تورهای تایلند در هر فصلی از سال متفاوت است . اما تورهای لحظه آخری این قیمت ها را به حداقل میرساند . در برآورد هزینه قیمت هتل ، کلاس هتل و پرواز و خدماتی که طی تور به مسافرین عرضه میشود محاسبه میشود پس با دقت در انتخاب تور بهترین ها را برای خودتان رقم بزنید . برای اطلاع از قیمت های آن میتوانید از طریق همین سایت اقدام کنید و قطعا متوجه خواهید شد که تور تایلند با قیمت های بسیار متنوع و متفاوت در اختیارتان قرار خواهد گرفت .

چند مکان بینظیر که در تور تایلند نباید دیدن آن را از دست داد !

1- روستای چترهای بوسنگ تایلند
روستای چتر های بوسنگ در فاصله ی نیم ساعتی از شهر زیبای چیانگ مای قرار گرفته . این روستای خارق العاده مکانی منحصر به فرد برای عکاسی است ، بعلاوه میتوانید به خرید بپردازید و با چترهای بامبو دست ساز آن آشنا شوید .

2- بازار شناور در تایلند
بانکوک یکی از شهرهای بزرگ و پایتخت کشور تایلند است . یکی از برترین دیدنی ها در این شهر بازار شناور است . شما هر آنچه اعم از مواد غذایی ، سبزیجات ، آب نارگیل تازه و میوه های عجیب را بخواهید در این بازار خواهید دید .

3- کاخ بزرگ و وات پاراک تایلند
این کاخ که قدمتش به سال های 1782برمیگرد از دیگر دیدنی ها در شهر خارق العاده ی بانکوک است . پارک ملی خوایای ، معبد سویی سوتپ و تور رودخانه ی چائوفارایو از دیگر دیدنی ها در کشور حیرت انگیز و بینظیر تایلند است .

در نهایت در یک جمله باید بگوئیم انتخاب تور تایلند لحظه اخری برای سفرمیتواند انتخابی شایسته خواهد بود که نه تنها شما را پشیمان نمیکند بلکه باعث میشود برای سفر بعدی باز هم این کشور را انتخاب خواهید کرد .