تیچینو در سوئیس

جاذبه گردشگری - در تور ویزای شینگن - در تور ویزای شینگن - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

تیچینو در سوئیس 

سوئیس کشوری فراتر از طبیعت بکر و بینظیرش است . کشوری با شکلات های فراوان !! درواقع نام شکلات و این کشور در کنار هم میاید . کشوری رویایی که از مرفه ترین و مفرح ترین کشورهای جهان نیز محسوب میشود . از رشته کوه های زیبا و پوشیده از برف آلپ تا پارک سرسبز ملی با درختان بلند و گل کاری های حیرت انگیز . سوئیس گویی بهشتی بر روی زمین است . شما به هرنقطه از این کشور که نگاه کنید منظره ای خیره کننده را خواهید دید که نظرتان را جلب خودش می کند . اگر بخواهیم به یکی از بهترین اماکن در این کشور اشاره کنیم نام تیچینو به میان می آید . نامی که متعلق به مکانی رویایی و دنج در قلب کشور سوئیس است . 

تور سوئیس

تیچینو در کشور رویایی سوئیس

همان طور که از نام این مکان پیداست همه چیز در آن جا سبک و سیاق ایتالیایی ها را دارد . آب و هوای ایتالیایی ، غذاهای ایتالیایی ، نوشیدنی های بینظیر ایتالیایی ، حتی زبان ایتالیایی و معماری !!! این نکته شاید برای خیلی از افراد عجیب و غیر ممکن باشد . اما این مکان در سوئیس وجود دارد و به راحتی قابل بازدید است . 

دریاچه ی بینظیر این منطقه چنان آب زلالی دارد که تا عمق چند متری آن به راحتی میتوان دید . قطعا آب تنی در این آب زلال بسیار لذت بخش خواهد بود . دره ها ، کوه ها ، مراتع سرسبز با چمنزارهای طبیعی و سرسبز مکان دنج و ایده آلی را برای استراحتی کوتاه کدت به وجود آورده .

تیچینو در کشور سوئیس

پیشنهاد میکنیم در سفر به این کشور خارق العاده لیستی از اماکن دیدنی بنویسید و این منطقه را در صدر آن قرار دهید . توجه ویژه ی ما به این منطقه ی زیبا را نادیده نگیرید و حتما در سفر به سوئیس از آن دیدن کنید .