جزایر پرنس استانبول

تور لحظه آخری استانبول - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۴ آذر ۱۳۹۸

جزایر پرنس استانبول

استانبول شهری دیدنی و جذاب در کشور توریستی ترکیه است . شهری پر از جاذبه های جذاب که مورد علاقه ی بسیاری از ایرانیان نیز است . سالیانه صدها هزار نفر ایرانی پا به این شهر زیبا می گذارند . از طرفی افراد بسیاری هم از نقاط مختلف کره ی خاکی نیز به بهانه های مختلف وارد استانبول مب شوند . به همه ی این مسافرین پیشنهاد میکنیم در سفر به استانبول حتما جزایر پرنس را ببینید قطعا در سفر بعدی در اولویتتان قرار می گیرد . برای بسیاری از توریستان و مسافرین بازدید از این جزایر از بهترین اتفاق ها در تور استانبول است .

تور لحظه آخری پاتایا و استانبول

جزایر پرنس استانبول

محیط آرام و زیبا عاری از هرگونه وسیله ی موتوری برای هر شخصی آرامش منحصر به فردی را خواهد داشت . 

این جزایر شامل 9 جزیره ی دیدنی به نام های کینالی آدا ، هیبلی آدا ، بیوک آدا ، صدف آدا ، قاشق آدا ، سیوری آدا ، یاسی آدا و طاوشان آدا است . هر کدام از این 9 جزیره به نحوی شما را غافلگیر خواهد کرد پس از تمام آنها دیدن کنید . این جزایر در بخش آسیایی شهر قرار گرفته و محیویت خاصی بین توریستان و گردشگران استانبول دارد . 

اگر از شلوغی ها و ازدحام استانبول کلافه شدید ، رفتن به این مکان بهترین انتخاب برای شماست !! شما در این جزیره برای جا به جایی باید از دوچرخه و درشکله استفاده کنید چرا که همانطور که گفتیم هیچ وسیله ی موتوری ای درش یافت نمیشود . 

جزایر پرنس استانبول

این جزیره دارای امکاناتی از جمله مساجد ، کلیساها ، پلاژها ، رستوران ها و جنگل های سرسبز با درختان گرمسیری سر به فلک کشیده ای است که هر کس را مجذوب خودش می کند . 

کاهف ها و رستوران های دنج از دیگر ویژگی های این جزیره است . شما میتوانید غذاهای خوش طعم را با نوشیدنی هایی متنوع میل کنید و لذت ببرید . 

اقامتگاه های راحت با امکانات فراوان در این جزیره به شما این امکان را میدهد که شب را با آرامش به صبح برسانید . از همه ی این حرف ها که بگذریم به امکانات تفریحی جزیره می رسیم . 

شما میتوانید در فضای باز در ساحل آفتاب بگیرید و قایق سواری کنید و از ده ها امکانات مفرح و شادی که در ساحل وجود دارد استفاده کنید و حسابی خوش بگذرانید !!

سفری خوش را برایتان آرزو می کینم .