جشنواره GEM در گرجستان: جواهر حقیقی جشنواره موسیقی الکترونیک

جاذبه گردشگری - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۱۶ آبان ۱۳۹۶

چندین سال است که گرجستان کانون موسیقی الکترونیکی در منطقه قفقاز جنوبی بوده است. تابستان در گرجستان، دوره نسبتاً شلوغی برای علاقمندان به موسیقی، افراد اجتماعی، جوانان، هیپسترها و گردشگران است. بسیاری از جشنواره‌های موسیقی این فصل درحال حاضر به پایان رسیده‌اند، اما هنوز چند جشنواره در راه است که شامل رخداد تابستانی اصلی، جشنواره GEM است. جشنواره GEM مخفف جشنواره موسیقی الکترونیکی گرجستان است. این سومین سال رخداد این جشنواره در ساحل گرجستانی زیبای پر رفت و آمد در شهر دریایی آناکلیا است.

 

لیست قیمت و فروش ارزان ترین تور گرجستان نوروز 97

 

آغاز

آناکلیا یک شهر تفریحگاه دریایی است که در استان سامگرلو واقع شده است. این شهر بیشتر برای آب و هوای نیمه گرمسیری آفتابی خود شناخته شده و به تازگی، زیرساختی مجهز به مجسمه‌ها و معماری مدرن را ایجاد کرده که توسط طراح و معمار معروف ایتالیایی، میشل دلوچی ساخته شده است. منطقه 16 هکتاری (39 جریبی) جشنواره GEM، توسط 540 متر (1770 فوت) پل عابر پیاده بر روی رودخانه اینگوری، از آناکلیا جدا شده است. این جشنواره شامل 5 مرحله و ده‌ها تن بار، کافه، تأسیسات هنری، پارک‌های آبی و منطقه بزرگی برای چادر زدن است.

سازمان‌دهندگان جشنواره امسال، پیش‌بینی می‌کنند که بیش از 10000 بازدیدکننده در جشنواره حضور خواهند یافت.

 

 

تاریخ‌ها، صف، و هزینه ورود

جشنواره GEM سال 2016، در 9 اوت شروع شده و به مدت 5 روز، تا 14 اوت ادامه خواهد داشت. این رخداد، میزبان دی‌جی‌های بزرگی همانند Paul Kalkbrenner، Paul Van Dyk، Boris Brejcha، Stephan Bodzin، Boyd Schidt، Gus Gus و بیش از 120 فرد دیگر از سرتاسر دنیا خواهد بود.

 

 

محل اقامت

شهر GEM، منطقه بزرگی با چادر، کابین‌های حمام، توالت، دوربین‌های امنیتی، کمد و تمام لوازم مورد نیاز برای اقامت طولانی‌مدت است. قیمت اجاره چادر، از 50 دلار ایالت متحده برای یک فرد شروع شده و تا 275 دلار برای 4 نفر می‌رسد. علاوه بر آن، می‌توانید با چادر خود هم ثبت‌نام کنید. می‌توانید قیمت‌ها و شرایط را بر روی صفحه وب‌سایت GEM مشاهده کنید.

اگر ترجیح می‌دهید در هتل‌ها یا مهمان‌خانه‌ها بمانید، 3 هتل بزرگ (که در حال حاضر فروش رفته‌اند) و ده‌ها تن مهمان‌خانه کوچک در اطراف آناکلیا وجود دارد. قیمت‌ها می‌تواند به میزان کمی (9 دلار ایالات‌متحده) برای تخت‌خواب و صبحانه مهمان‌خانه باشد. لطفاً از این وب‌سایت برای پیداکردن مسافرخانه‌های موجود، استفاده کنید.

 

 

مناظر جالب اطراف

پس از پایان یافتن جشنواره، ممکن است قصد گذراندن زمان بیشتری را در گرجستان داشته باشید. می‌توانید از کاخ Dadiani و موزه در Zugdidi (30 کیلومتر/18 مایل آناکلیا) بازدید کنید، چند روز را در باتومی (138 کیلومتر/85 مایل از آناکلیا) بگذرانید یا حتی درصورتی که جرات دارید، به Svaneti بروید که خانه‌ای در بالاترین کوهستان در گرجستان بوده، طبیعت نفس‌گیری دارد و برج‌های معروف Svani آن، اولین بار در قرن 9 ساخته شده است (160 کیلومتر/100 مایل از آناکلیا).

بنابراین برای شما آرزو می‌کنیم که در جشنواره GEM سال 2016، شب‌های بسیاری را بیدار مانده و فریادهای بی‌پایانی را در میان تشویق‌ها، افراد زیبا، غروب‌های خیره‌کننده و موسیقی بدون وقفه سر دهید.