خلیج فانگ نا تایلند

انواع تور لحظه آخری تایلند - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

خلیج فانگ نا تایلند 

تایلند کشوری است که با لطف طبیعت زیبا ، مردم مهمان نواز و امکانات گردشگری و اماکن تفریحی اش تبدیل به یکی از مخبوب ترین کشورها در جهان شده و سالیانه سیل عظیمی از توریستان با تور لحظه آخری تایلند در فصول مختلف وارد این کشور میشوند . تایلند از کشور های مورد علاقه ی ایرانیان نیز است . اماکن تفریحی فراوانی با نتوع بالا در این کشور گنجانده شده که البته بیشترشان در شهر ها پوکت ، پاتایا و بانکوک متمرکز شده . یکی از دیدنی ترین آنها خلیج فانگ نا است . 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

نمایی زیبا از خلیج فانگ نا تایلند

این خلیج زیبا با مناظر فوق العاده مورد علاقه ی بسیاری از توریستان در تور لحظه آخری تایلند است که البته همه آن را با صخره های آهکی منحصر به فرد و خاصش می شناسند . 

لیست قیمت تور لحظه آخری تایلند

خلیج منحصر به فرد و زیبای فانگ نا تایلند

لیست قیمت تور لحظه آخری گرجستان

غارها ، تالاب ها و سواحل بکر و طبیعی این خلیج چنان زیبایی ای به این منطقه بخشیده که نظیرش در هیچ حای دیگر پیدا نمیشود . شما میتوانید با رفتن به این خلیج زیبا و فوق العاده از امکانات تفریحی ای نظیر قایق سواری و جت اسکی استفاده کنید و روزی شاد و مفرج را برای خودتان رقم بزنید . 

خلیج فانگ نا از جاذبه های منحصر به فرد در  تایلند

این جزیره ی زیبا از جذاب ترین اماکن شهر پوکت در تایلند است که اصلا نباید نادیده گرفته شود . این خلیج یکی از جادویی ترین و محبوب ترین جزایر است س فرصت رفتن به آن جا را از دست ندهید . 

در سفر به کشور منحصر به فرد تایلند و شهر زیبای پوکت حتما یک روزتان را برای گردش در این خلیج اختصاص دهید . قطعا روزی خوش و لحظاتی ناب را تجریه خواهید کرد . 

از بهترین اماکن دیدنی در کشور تایلند