خیابان پکینی گرجستان

بازار و مرکز خرید - ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

خیابان پکینی گرجستان 

گرجستان کشوری زیبا و بینظیر با حاذبه های فراوان هر ساله توریستان و گردشگران بیشماری را به سمت خود جذب میکند . یکی از شهر های زیبا این کشور شهر تفلیس است ، شهری که پایتخت نیز محسوب می شود . در این شهر علاوه بر حاذبه ها و دیدنی های فراوان ، مراکز خرید و بازار های زیادی را می توانید ببینید که تمامی برند های معتبر و معروف جهان را در خود جای داده اند . یکی از این مراکز خرید در این شهر خیابان پکینی است .

تور ارزان قیمت گرجستان

 

خیابان پکینی گرجستان

این خیابان از نظر محبوبیت با خیابان های شانزلیزه و لندن برابری می کند . در این خیابان سعی بر آن شده تا تمامی نیازهای مردم و گردشگران از جمله پوشاک ، خوراک ، کفش ، جواهر ، عطر ، ادکلن ، لوازم آرایشی و بهداشتی برطرف گردد . 

در این خیابان علاوه بر این مواردی که ذکر کردیم صنایع دستی گرجستان به عنوان سوغات گرجستان ارائه می شود . خیابان پکینی در میان توریستان و گردشگران طرفداران بسیاری دارد . 

ساعت کار فروشگاه ها در این خیابان از ساعت 10 صیح تا 12 شب است . اگر هنگام خرید احساس گرسنگی کردید به کافه ها و رستوران هایی که در این خیابان است مراجعه کنید تا با غذاهای سنتی و مجلی گرجی از شما ذیرایی کنند . خیابان پکینی فقز برای خرید نیست بلکه در آنجا آپارتمان هایی وجود دارد که محل اقامت اکثر توریستان است و به دلیل داشتن دسترسی راحت و آسان طرفداران بسیاری نیز دارد . 

رستوران های خیابانی در خیابان پکینی گرجستان

این خیابان در میدان آزادی شهر تفلیس قرار گرفته و با فرودگاه حدود 18 کیلومتر فاصله دارد ئ البته در منطقه ی بسیار مناسب و ایده آلی نیز قرار گرفته . در سفر به کشور زیبا و منجصر به فرد گرجستان اگر قصد خرید داشتید حتما سری به این مرکز خرید بزنید !! ما به شما این اطمینان را میدهیم که خریدی لذت بخش و ارزان را تجربه خواهید کرد .