دلفیناریوم کیش

راهنمای سفر - در تور کیش - در تور ایران - ۲۵ آبان ۱۳۹۸

دلفیناریوم کیش

کیش جزیره ای توریستی تفریحی در جنوب کشورمان ایران است . جزیره ای سرتاسر زیبایی و هیجان . شما میتوانید ساعت ها و روزهایی خوش و لذت بخش را در جزیره تجربه کنید پس فرصت را از دست ندهید . 
یکی از جذاب ترین قسمت های سفرتان قطعا در قسمت دلفیناریوم خواهد بود . دلفیناریوم کیش نزدیک به 10 سال است که با مساحت 100 هکتار در قسمت جنوب شرقی جزیره قرار گرفته !!! در این 100 هکتار دلفیناریوم کیش ، باغ پرندگان ، فضای سبز مفرح و زیبا گنجانده شده . قسمت دلفیناریوم کیش مجموعه ای شاد است که با گونه های جانوری دلفین ، شیر دریایی ، گراز دریایی ، پنگوئن و گربه ی دریایی حرکاتی جالب و مهیج را برای میهمانانش به نمایش درمیاورد . 

نمایی زیبا از نمایش دلفین ها در دلفیناریوم کیش

این آبزیان آموزش داده شده به قدری محبوب هستند که قطعا نباید بازدید از آن را از دست داد پس شما نیز فرصت را از دست ندهید . جالب است بدانید در کل خاورمیانه تنها 2 گراز دریایی وجود دارد که همان 2 عدد در دلفیناریوم جزیره ی کیش زندگی میکنند . این دو گراز از ناب ترین ها هستند و در خاورمیانه نظیر ندارد پس فرصت دیدن آن را به هیچ عنوان از دست ندهید . 
از امکاناتی که برای میهمانان و بازدیدکنندگان در این بخش وجود دارد این است که میتوانید با دلفین ها شنا کنید و به غواصی بپردازید ولی هزینه اش کمی زیاد است . . از دیگر پکیج ها ، عکس یادگاری با دلفین هاست . دلفین ها هنگام اجرا نقاشی هایی را نیز میکشند که آنها نیز در انتها به مزایده گذاشته میشود و در معرض فروش قرار میگیرد .

نمایش زیبا در دلفیناریوم کیش

از دیگر امکانات این بخش جا به جایی با قطار است که رفت و آمد را برای مسافرین بسیار راحت کرده . شما میتوانید توسط این قطارها به نقاط مختلف در فضا بروید . 
برای رفتن به این مجموعه بهتر است نصف روز را به آن اختصاص دهید تا بتوانید از تمامی امکانات نهایت لذت را ببرید .

کلاسیک شو در این پارک تلفیقی از نور ، صدا و حرکات نمایشی است که توسط جمعی از افراد هنرمند به نمایش گذاشته میشود . 

در سفر به کیش رفتن به این مجموعه را فراموش نکنید .