دو برج شگفت انگیز دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

دبی را با برج های بلند و آسمان خراش هایش می شناسند. اما دو برج آن بیش از بقیه به شهرت رسیده اند. برج خلیفه و برج العرب. این دو برج را بیشتر بشناسید. تور ارزان و لحظه آخری دبی فرصت مناسبی برای دیدن این دو برج زیبا است.

تور ارزان دبی | Dubai Cheap Tour

 

برج خلیفه

برج خلیفه با ارتفاع 828 متر بلندترین برج دنیاست. اگر از روی زمین به آن نگاه کنید، شبیه یک موشک به نطر می رسد. ولی اگر زا بالا آن را ببینیم، شبیه یک گل بیابانی به نظر می رسد. برای این که دریابید چه مقدار کار برای ساختن این آسمان خراش انجام شده، باید یک بلیت بگیرید و به طبقات 124ام، 125ام و 148ام بروید که از دبی مال با یک آسانسور و طی 60 ثانیه قابل دسترسی هستند. هنگام بالا رفتن هم اطلاعات روی تابلوها را در مینی موزه بخوانید. هتل آرمانی در این برج یکی از لوکس ترین هتل های دبی است.

برج العرب

برج العرب از بیرون شبیه یک کشتی بادبانی است که در جزیره ی مصنوعی اختصاصی اش قرار گرفته است. برای عبور از نگهبانی پل، نیاز به شماره رزرو و پاسپورت دارید. اگر آن قدر خوش شانس بودید که به داخل بروید، می بینید که آتریوم 180 متری و طراحی داخلی دهه نودی رنگارنگ آن فراموش نشدنی است. اگر چیزی را در برج دیدید که شبیه طلا بود، واقعا طلاست! هتل جمیرا برج العرب نیز یکی از لوکس ترین هتل های 5ستاره ی دنیاست، هرچند گاهی از آن به عنوان هتلی 7ستاره یاد می شود. ارزانترین راه بازدید از برج العرب، رزرو یک چای عصرانه در بار طبقه ی فوقانی (اسکای ویو) است!

 

diyakoparvaz.com