رستوران لس هالس

رستوران - در تور زوریخ - در تور سوئیس - ۳ آذر ۱۳۹۸

رستوران لس هالس 

سوئیس کشوری با کوه های بلند و ارتفاعات سر به فلک کشیده مملو از درختان سبز و بلند قامت است که با جاذبه های بیشمارش توانسته یه جایی برسد که آرزوی خیلی از افراد شود !! پس با همه ی این گفته ها باید یاد آور شویم این کشور چیزی فراتر از شکلات ها و خوردنی های خوش مزه اش است . این کشور مملو است از رستوران هایی که نظیرش را در هیچ جایی نخواهید دید ! رستوران لس هالس یکی از آنهاست . رستورانی لوکس و منحصر به فرد که غذاهایی خاص و لذیذ را فراتر از ذهنیت و تصور شما را برایتان سرو میکند تا میل کنید و لذت ببرید !! مواد اولیه ی این غذاها همه تازه هستند و از با کیفیت ترین نوع انتخاب میشوند و توسط بهترین سرآشپز حرفه ای طبخ و سرو میشود . 

رستوران لاکچری تور سوئیس

این رستوران در موقعیت مکانی مناسبش در شهر زیبای زوریخ توانسته نامی معروف میان توریستان و گردشگران باشد و از بهترین مقاصد برای میل کردن غذا در تور سوئیس محسوب میشود . صدف و سیب زمینی سرخ شده معروف ترین غذای هتل است که اکثر افراد تنها برای خوردن آن وارد این رستوران میشوند . 

ناگفته نماند در رستوران لس هالس غذاها به صورت سلف نیز سرو میشود و به شما این امکان را میدهد که در فضایی دنج ، آرام و صمیمی غذایی لذیذ و خوش طعم را میل کنید . در شب هایی خاص موسیقی زنده در این رستوران موزیک هایی دلنشین پخش میکند که منحصر به فرد بودن رستوران را چندین هزار برابر میکند . 

دکور و طراحی این رستوران بسیار متفاوت و بحث برانگیز است چرا که طراحان با وسایل مختلف سعی در تزئین رستوران و جلب رضایت میهمانان را داشته و موفق هم شده اند چرا که دوچرخه ای که برای تزئین از سقف آویزان کرده اند توجه عده ی فراوانی را جلب کرده !! 

بلازم به ذکر است رستوران لس هالس در برابر دیگر رستوران های شهر زوریخ و امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد قیمت بسیار مناسبی دارد پس حتما در سفر به کشور رویایی سوئیس سری به این رستوران 5 ستاره بزنید !! 

تور سوئیس

رستوران لاکچری سوئیس