زیباترین جزایر جهان که باید به آنها سفر کنید

انواع تور لحظه آخری تایلند - در تور بالی - در تور اندونزی - ۱ شهریور ۱۳۹۶

اخیرا گردشگران برای استراحت به جزیره های مختلف سفر می کنند. در این مطلب زیباترین جزیره های جهان را با هم مرور می کنیم که در سال های اخیر گردشگران فراوانی را به خود جذب کرده اندو برای سفر بهترین گزینه هستند.  

 

1. سیشل، آفریقا

سیشل در ساحل شرقی آفریقا با جزیره های مرجانی و گرانیتی، سواحل شنی سفید و طبیعت فوق العاده یکی از پربازدیدترین جزیره های جهان است. می توانید در جنگل های این جزیره که به ثبت یونسکو رسیده اند، پیاده روی کنید و از درختان نارگیل استفاده کنید!

2. ویت ساندی، استرالیا

این جزیره در شمال شرقی استرالیا و در سواحل کویینزلند، مقصد مناسبی برای غواصی است. صخره های مرجانی بزرگ این جزیره زبانزد است. علاوه بر این می توانید در این جزیره از مکان های باستانی دیدن کنید و یا از کمپ های ساحلی بهره ببرید.

 

3. مایورکا، اسپانیا

مایورکا بزرگترین جزیره از مجمع الجزایر بالیریک در مدیترانه در شرق اسپانیاست. سواحل احاطه شده با صخره های سنگی، فرهنگ اسپانیایی و مرکبات مخصوص این منطقه چیزهایی هستند که از مایورکا بهشت می سازند.

4. گالاپاگوس، اکوادور

سواحل این جزیره از آن نوع سواحل معمولی سفرهای تابستانی نیستند. جالب است بدانید نظریه ی تکامل چارلز داروین در این جزیره شکل گرفت. 18 جزیره ی اصلی این منطقه، بقایای گدازه های آتشفشانی و زیستگاه گونه های خاص بومی از جمله لاک پشت های 100 ساله هستند.

 

5. میکونوس، یونان

این جزیره یک مقصد رویایی با وسعت 85.6 کیلومتر مربع است. خانه های سفید، کوچه های باریک و فروشگاه های آن، زندگی شبانه ی فوق العاده ای ایجاد می کنند. میکونوس را با ایبیزا و زندگی لوکس آن مقایسه می کنند.

6. کو فی فی، تایلند

در کو فی فی در تور لحظه آخری تایلند احساس خاصی خواهید داشت، چرا که خود را در میان صخره های آهکی غول آسایی خواهید یافت که سر از آب بیرون آورده اند. این بهشت استوایی توسط سونامی سال 2004 ویران شد، اما دوباره قوی تر بازسازی شد.

 

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

7. جزایر فارو، دانمارک

فارو مجموعه ای از 18 جزیره ی آتشفشانی است که بخشی از پادشاهی دانمارک می باشند. فارو مکان مناسبی برای انواع ماجراجویی و تماشای پرندگان کمیاب است.

8. مالدیو

خودتان را آماده کنید تا عاشق همه ی 26 جزیره ی لوکس مرجانی در این کشور جنوب شرقی آسیا شوید. تمام طول روز در کلبه ی روی آب خود آفتاب بگیرید و یا در مشهورترین آب های جهان آب تنی کنید.

 

9. کوتائو، تایلند

جزیره لاک پشت، جزیره ی کوچکی در کرانه ی شرقی سورات ثانی است که د گذشته زیستگاه لاک پشت ها بوده است. این جزیره به صخره های رنگارنگ مرجانی و مراکز غواصی خود معروف است. 

 

10. کائوآی، هاوایی

کائوآی یا گاردن آیل یکی از قدیمی ترین جزایر ایالت آلوها با مناظر استثنایی است. اما برای دیدن مناظر زیبای منطقه ی کالالائو باید 33 کیلومتر راهپیمایی کنید.

 

11. بالی، اندونزی

این روزها همه با تور ارزان بالی به بالی می روند؛ و دلیل خوبی هم دارند. در بالی می توانید غواصی کنید و 500 گونه مرجان این ناحیه را تماشا کنید. همچنین باغ های شناور روی آب را ببینید و یا با قایق به جزیره های اطراف بروید.

12. لوفوتن، نروژ

برای تماشای شفق قطبی به کجا می توانید بروید؟ لوفوتن. لوفوتن مجمع الجزایری در قطب شمال است. ماهی گیری، کوهپیمایی و اسکی از جمله فعالیت های جالبی هستند که می تواتید در این جزایر انجام دهید.

 

13. بورا بورا، فرنچ پولینزیا

بورا بورا نگین دریاهای جنوب، به کلبه های شیک روی آب خود معروف است.

 

14. سنتورینی، یونان

خانه های سفید با سقف های آبی در صخره های استوایی کنده کاری شده و سنتورینی را در کرانه ی دریای اژه به وجود آورده اند. یکنواخت است؟ فعال آتش فشان منطقه ی اژه در سنتورینی بوده و سواحل رنگارنگی با ترکیب رنگ های سیاه، قرمز و سفید گدازه ها به وجود آورده است.

15. کاپری، ایتالیا

کاپری با مناظر زیبا و لوکس، در خلیج ناپل واقع شده است. قایق های گردشگران همیشه در نزدیکی سواحل کاپری در حرکت هستند. بلوگروتو را در کامری از دست ندهید، جایی که آب به رنگ های مختلف درمی آید.

 

diayakoparvaz.com