زیباترین کشورهای جهان

کافه عکس - در تور تایلند - در تور تایلند - ۴ تیر ۱۳۹۶

هر کشوری چیزی برای ارایه به گردشگران دارد، مثل غذاهای محلی، معماری بی نظیر و ... . ولی زیبایی چیزی است که به سختی می توان اندازه گیری کرد. با این حال جذابیت منابع طبیعی و میراث جهانی یونسکو دو عاملی هستند که می توانند در این زمینه به ما کمک برسانند. بر این اساس 10 کشور زیبای جهان را معرفی می کنیم.

 

1. تایلند

تعداد بازدید کنندگان از تایلند در ده سال گذشته در تور لحظه آخری تایلند دو برابر شده است. دلیلش واضح است: چه صحبت از جنگل باشد و چه از آب های زلال، صدها جزیره در تایلند برای هر سلیقه ای وجود دارد. تماشای فیل ها ببرها، آبشارهای زیبا و قدیمی ترین جنگل های بارانی دنیا، تنها بخشی از ماجراهای پارک ملی خائوسوک را تشکیل می دهند.

لیست قیمت تور ارزان و لحظه آخری تایلند

 

2. اسپانیا

غیر از جزایر باکلاس، 15 پارک ملی هم در اسپانیا وجود دارد. در این پارک ها می توانید گونه ای از پرندگان در حال انقراض و سومین آتشفشان بلند دنیا (پیکو ویهو) را ببینید.

 

3. یونان

یونان به آثار باستانی آتن و مناظر ساحلی سانتورینی معروف است. اما کوهستان ها و جنگل های زیادی علاوه بر سواحل متعدد و متنوع در یونان وجود دارد.

 

4. اتریش

کوههای آلپ، روستاهای ساحلی همچون آلتشتات و تپه های اینزبروک، اسکی بازان و کوهنوردان و دیگر گردشگران را به اتریش می کشانند. به علاوه، قدرت موسیقی و اپراهای گوشنواز در اتریش بر کسی پوشیده نیست.

 

5. مالزی

مالزی به دو بخش عمده و کاملا متفاوت تقسیم می شود. مزارع چای، پارک های ملی، جنگل های استوایی و بیش از 5000 گونه ی گیاهی. اگر به تماشای جنگل های توت فرنگی و اکالیپتوس علاقه دارید، پاهانگ را از دست ندهید. ولی اگر به دنبال سواحل زیبا، آبهای زلال، جنگل های بکر و غارهای آهکی هستید، به لنکاوی بروید.

 

6. ایسلند

ایسلند که تنها کمی از قطب فاصله دارد، یکی از مطلوب ترین مقاصد گردشگری دنیاست. آتشفشان های مرتفع، غارهای یخی زیرزمینی و دریاچه های یخی، آیس برگ های آبی شناور و شیرهای دریایی گردشگران و عکاسان را در ایسلند ایجاد می کنند.

 

7. ژاپن

ژاپن در ابتدا کشوری باستانی به نظر می رسد، اما سواحل زیبایی هم دارد که تفریحات متنوعی از جمله غواصی و تماشای نهنگ ها را برای شما فراهم می کند. جنگل هایی با 195 گونه پرنده ی در حال انقراض، کوه فوجی، شکوفه های گیلاس و جنگل های بامبو سایر جاذبه های ژاپن هستند.

 

8. هند

قله های هیمالیا و سواحل معروف اقیانوس هند. این ها تنها بخشی از جاذبه های گردشگری هند هستند. ایالت کرالا به دلیل وجود فیل ها، ببرها و مزارع چای یکی از زیباترین ایالات هند است.

 

9. ایتالیا

کمتر جایی در دنیا وجود دارد که هم جاذبه های طبیعی چشمگیری داشته باشد و هم آثار معماری و باستانی فراوان. هیچ چیز لذت بخش تر از رانندگی در جاده های توسکانی با تپه های سبز و زمین های پوشیده از گل آن نیست.

 

10. برزیل

برزیل بی نقص است. آبشارهای ایگواسو، جنگل های آمازون، سواحل ماسه ای ریودوژانیرو، تالاب های فراوان و پارک ملی لنسوا ماران هنسس مجموعه ای از زیبایی های برزیل هستند. حیات وحش و پوشش گیاهی برزیل نیز بی نظیر است. یوزپلنگ، میمون های کمیاب، ماهی پیرانیا، نیلوفرهای آبی و مانگروها را می توانید در برزیل ببینید

 

diyakoparvaz.com