سافاری بیابانی دبی

تور ارزان دبی - در تور دبی - در تور امارات - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

سافاری بیابانی دبی در تور ارزان قیمت دبی

دبی شهری دیدنی و جذاب با جاذبه های فراوان در کشور امارات متحده ی عربی است . شهری که با وسعت نه چندان زیادش پس از ابوظبی دومین شهر بزرگ در امارات متحره ی عربی محسوب میشود . پیشرفت های سریع و چشم گیری دبی باعث شده از مقاصد مهم گردشگری در جهان باشد . به طوری که در سال 2007 در رتبه بندی ، هشتمین شهر پربازدید در جهان شد . این شهر کوچک پر است از اماکن دیدنی و جذابی که هیچ کدام جس تکراری ای را به شما منتقل نمیکند . یکی از این تفریحات مهیج و مفرح سافاری بیابانی دبی است .

کویری زیبا و دیدنی در دبی

دبی شهری با بیابان ای وسیع و حفاظت شده ای است که تپه های کویری و شنی ، انواع و اقسام گیاهان ، پرندگان ، خزندگان و حیواناتی را شامل میشود . تورهایی وجود دارد که شما را به این بیابان ها می برند و ساعاتی مهیج را برایتان رقم میزنند . قطعا هر فردی در سفر دوست دارد هیجان همه چیز را تجربه کند ، این هیجان از هیجانات فراموش نشدنی است . 

سافاری بیابانی در دبی

در این تور که بخشی از برنامه های تور ارزان قیمت دبی نیز هست شما را همراه با یک ماشین شاصی بلند به دل بیابان می فرستند . شما در این ماشین ساعاتی لذت بخش را تجربه خواهید کرد . بالا رفتن از تپه های شنی بسیار هیجان انگیز است . صبح ، عصر و نیمه شب سه تایمی است که تور ها این برنامه را آغاز میکنند . با ثبت نام این تور کافیست جلوی درب هتل بایستید تا با ماشین شما را به مقصد ببرند حتی اگر علاقه مند باشید میتوانید قسمتی از مسیر را خودتان رانندگی کنید ، قطعا حیرت انگیز خواهد بود . 

عکاسی در سافاری بیابانی دبی

زمان این تور از چند ساعت شروع میشود و تاچند روز ادامه میابد . بسته به سلیقه ی شما !! 

کامل ترین تورها امکاناتی نظیر رانندگی ، نوشیدنی ، غذا ، اسکی روی شن ، شتر سواری ، عکاسی ، تاتو با حنا را در اختیارتان قرار میدهند . 

این تور از بهترین تفریحات در شهر زیبا و دیدنی دبی است . 

لیست قیمت ارزان ترین تور دبی نوروز 97

سافاری مهیج و مفرح بیابانی در دبی