ستون های گرجستان

تور ارزان گرجستان - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

ستون های گرجستان 

گرجستان کشوری مرزی است که در قاره ی آسیا و اروپا را به هم وصل کرده . از آن جایی که گرجستان در منطقه ی اوراسیا قرار گرفته از موثعیت جغرافیایی بسیار خوبی نیز برخوردار است . از شهرهای مهم و پرطرفدار گرجستان می توان به تفلیس و باتومی اشاره کرد ، دو شهری که با جای دادن اماکن توریستی گردشگری فراوان در خود توجه عده ی بیشماری را جلب کرده . از نظر اقلیمی کشور گرجستان کشوری 4 فصل است که قسمت غربی آن بارندگی بیشتری نسبت به قسمت شرقی دارد . بیش از 85 درصد مردم در گرجستان گرجی هستند و مابقی آن ها از توابع ارمنستان ، روسیه و آذربایجان است ! ما در این مقاله یکی از بهترین جاذبه های گرجستان را به شما معرفی خواهیم گرد  .

تور ارزان قیمت گرجستان

کشور زیبای گرجستان

ستون ها در شهر باتومی یکی از دیدنی های گرجستان است . ستون های در این کشور شما را یاد آثار باستانی و اماکن تاریخی یونان می اندازد . در دل این ستون ها داستانی عاشقانه نهفته ، این داستان مربوط به عشق یک پزشک محلی است . 

ستون هادر شهر باتومی گرجستان

این بنای معروف و پرطرفدار درست در کنار ساحل قرار گرفته و از آن جا شما به دریا شرف کامل خواهید داشت . پارکی به نام پراک 6 می از بی نظیرترین و البته بزرگترین پارک های شهر باتومی است که دقیقا در کنار همین ساحل ساخته شده . ستون های باتومی درواقع نقش ورودی برای این پارک بازی میکند . 

ستون های گرجستان

مجسمه ی یم زن در میان ستون ها خودنمایی میکند ، از همه ی این ها که بگذریم به نورپردازی های زیبای شبانه در ستون ها میرسیم اگر مقدور بود حتما هنگام تاریکی هوا سری به این مکان بزنید . نورپردازی این مکان به قدری زیباست که به سختی میتوانید نگاهتان را از آن جدا کنید .

در سفر به گرجستان و شهر زیبا و شلوغ باتومی حتما سری به این مکان بزنید قطعا از دیدن آن لذت خواهید برد .