سفر به ترکیه آزاد شد

اخبار - در تور استانبول - در تور ترکیه - ۱ اسفند -۱

روز جمعه با سفر جواد ظریف به ترکیه و دیدار وی با وزیر امور خارجه و پس از اعلام آمادگی دولت ترکیه نسبت به تأمین خسارت دفاتر و شرکت‌های ایرانی، سازمان میراث فرهنگی با صدور اطلاعیه‌ای لغو ممنوعیت اعزام تورهای گردشگری به ترکیه را اعلام کرد. این خبر در سایت وزارت امور خارجه ایران هم درج شده است.

 آیا ترکیه به اندازه کافی امن است؟

۳۰ روز پیش پس از کودتای نافرجام در ترکیه، سفر گردشگران ایرانی با ممنوعیت روبرو شد. با این حال پس از سفر جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به ترکیه و دیدار او با وزیر امور خارجه این کشور و رجب طیب اردوغان دوباره آژانس‌ها می‌توانند تورهای پرطرفدار ترکیه را به گردشگران ایرانی ارائه دهند و با رایزنی‌هایی که در سطح مقامات بلندپایه دو کشور انجام شده، برقراری امنیت و آرامش برای گردشگران ایرانی از موارد مهم صحبت شده است.

دیاکوپرواز به عنوان یکی از آژانس‌های مطرح در تورهای ترکیه، با رعایت قوانینی که شامل شئونات، امنیت و رفاه کامل گردشگران ایرانی است این اطمینان خاطر را به گردگشگران می‌دهد که یک تجربه‌ی سفر خوب برای آنها باقی بگذارد.

همچنین با از سر گیری تورهای ترکیه و افزایش حجم تقاضا قیمت تورها در این هفته در حال افزایش خواهد بود که در این زمینه دیاکوپرواز نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده مناسب‌ترین قیمت را برای تورهای ارزان درنظر گرفته است و این افزایش حجم تقاضا تاثیری در قیمت‌ تورها نخواهد داشت و اولویت با کسانیست که همین امروز نسبت به رزرو تور اقدام کنند. برای سوالات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در اینستاگرام دیاکوپرواز پرسش خود را مطرح نمایید.