شهربازی کیش

جاذبه گردشگری - در تور کیش - در تور ایران - ۲۳ آبان ۱۳۹۸

شهربازی کیش

کیش جزیره ای سرتاسر هیجان در قلب آب های مواج خلیج همیشه فارس است . جزیره ای مفرح ، توریستی و پرطرفدار !! سالیانه هزاران نفر به بهانه ی خرید ، تفریح ، کار و تجارت وارد جزیره میشوند و روزهایی بینظیر و تکرارنشدنی را برای خودشان رقم میزنند . یکی از جذاب ترین تفریحاتبرای مسافرین و توریستان شهربازی کیش است . 

این شهر بازی مناسب برای همه ی سنین است . شهربازی کیش در زمینی به مساحت 3 هکتار در فروردین 78 ساخته شد . مجموعه ای کامل که به نوبه ی خود لحظاتی ناب و تکرار نشدنی را برای میهمانانش رقم میزند چرا که از بهترین ها در سطح کشور است . 
رولرکاسترهوایی ، رولر کاستر آبی ، سفینه ، سورتمه ، رنجر ، چرخ و فلک ، تاب بچه ، ماشین ضربتی آبی ، ماشین برقی ضربتی ، سینما 2000 ، قطار لاستیکی ، سیمیلاتور ، آبشار و رودخانه ی وحشی از بهترین وسیله هایی است که در شهربازی وجود دارد بعلاوه خدماتی دیگر نظیر سرویس بهداشتی پاکیزه ، رستوران ، کافه و فضای سبز زیبا نیز میتوانید استفاده کنید . 

بازی های مهیج در شهربازی کیش

سرزمین هیجان کیش

این مجموعه نیز مجموعه ای مفرح و شاد است که در سال 1378 افتتاح شد . زمینی 3 هکتاری با امکانات مفرح و مهیج آماده ی خدمت رسانی به مسافرین و میهمانان عزیز است . 

هایلند پارک کیش

هایلند پارک دیگر مکانی است که با ورود به شهربازی در نگاه اول آن را خواهید دید . مجموعه ای بزرگ و مفرح با دستگاه هایی مدرن با مارک های ایرانی و خارجی !!! قطعا با دیدن آن شور و هیجانی خاص در دلتان ایجاد خواهد شد پس زمان را از دست ندهید و از لحظه به لحظه تان نهایت لذت را ببرید . 
سفینه ، سورتمه ، رولر کاستر آبی ، رولر کاستر هوایی ، کشتی رنجر ، چرخ و فلک ، رودخانه ی وحشی ، قطار لاستیکی ، ماشین ضربتی و ماشین ضربتی آبی از دستگاه های مهیجی است که در این مجموعه گنجانده شده .

شهربازی مهیج و مفرح در کیش

شهربازی سرپوشیده ی کیش 

از دیگر امکانات موجود در این مجموعه ی شگفت انگیز میتوان به قسمت سرپوشیده ی شهربازی اشاره کرد . چنان تفریحات متنوع و متعددی در این قسمت گنجانده شده که قطعا نمیتوانید از آن به راحتی عبور کنید چرا که شما را همچون آهنربا به سمت خود جذب میکند . 

انواع بازی های الکترونیکی مهیج و ماجراجویانه ، بازی های مفرح رایانه ای ، دستگاه های جایزه ای ، دستگاه های مناسب کودکان ، نوجوانان و جتی بزرگسالان ، سالن گلف و بولینگ ، بازی های رومیزی ، سینمای چند بعدی با موضوعات متنوع و متفاوت ، رستوران ، کافه و فست فود از امکاناتی است که اخبار در این مجموعه گنجانده شده .