شهر سیقناقی گرجستان

جاذبه گردشگری - در تور گرجستان - در تور گرجستان - ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

شهر سیقناقی گرجستان 

گرجستان از کشورهای محبوب و یکی از مقاصد مهم توریستی گردشگری برای ایرانیان است . ایرانیان بسیاری به دلیل ارزان بودن این کشور را برای سفر انتخاب می کنند . دو شهر زیبا و دیدنی در این کشور که بیشترین توریست و گردشگر را می پذیرد باتومی و تفلیس است که محبوبیت خاصی میان مسافرین دارد . 

تور ارزان قیمت گرجستان

شهر سیقناقی در شهر تفلیس کشور گرجستان

شهر سیقناقی یکی از مناطق قدیمی اما زیبا در جنوب شهر تفلیس است . این شهر قدمتی باورنکردنی دارد . در زمان عصر حجر نام آن هرتی بود و امروزه نامش به شهر سیقناقی تغییر پیدا کرد . 

در سال 1762 از این منطقه برای کارهای دفاعی استفاده میشد و نهایتا در سال 1770 با یک سرشماری به این نتیجه رسیدند که جمعیت این منطقه از 100 حانوار تشکیل شده است که اکثرا یا تاجر بودند و یا صنعتگر !!! 

شهر سیقناقی منطقه ای دنج در جنوب تفلیس در کشور گرجستان

این منطقه در هر دوره دستخوش تغییرات بسیاری شد و سرانجام با حمایت هایی که از سمت سازمان های بین المللی دریافت کرد این چهره ی زیبا و دیدنی را به خود گرفت و امروزه از زیباترین و پرطرفدارترین اماکن در شهر تفلیس محسوب میشود شما در هیچ شرایطی نباید دیدن این شهر را از دست بدهید قطعا پشیمان خواهید شد .  

شهر سیقناقی شهری است که دیوار هایش بسیار معروف است !!! پیاده روی در اطراف این دیوارها بسیار لذت بخش است چرا که نمایی زیبا از دره ی الزانی به شما میدهد . کلیسای سنت استفان و صومعه ی محبوب آن دو مکانی است که حتما باید دیده شود . قدم زدن در باغ این صومعه حسی شیرین را به شما القا میکند حتما در سفر به شهر زیبا ، دیدنی و البته ارزان تفلیس یک روزتان را اختصاص به بازدید از این شهر دهید . قزعا پشیمان نخواهید شد !